Kuidas valida palli tüüpi palli tüüpi, mis põhineb kiikkiirusel

Paljude golfimängijate jaoks pole alati parim idee alati pallide tüübi valimine, mida kasutate professionaalseid golfimängijaid. PGA Tour mängijad kasutavad oma individuaalse kiiguga kohandatud palli. Nii peakski. Golfipallid on kavandatud võtma arvesse selliseid tegureid nagu pöörlemiskiirus, kiirus ja kaugus. Kui olete määranud oma keskmise kiigumiskiiruse, saate oma mängu jaoks valida õige palli.

Valige oma palli tihendus vastavalt oma kiikkiirusele. Pöidla hea režiimiks on 100 kompressiooni kiirustel üle 100 miili tunnis, 90 kompressiooni pöörlemiskiirustele üle 90 km / h ja 80 kompressiooni, kui pöörlemiskiirus on alla 90 km / h.

Valige golfikepp, mille konstruktsioon on teie kiiguse kiiruse maksimeerimiseks parim. Valige kaheosaline golfipall kiiruste jaoks alla 90 km / h, mitmekihiline pall, mille kiirus on alla 100 km / h ja täppispall kiirusega üle 100 km / h.

Valige golfipalli kate. Valige põrandakate, kui teie pööramiskiirus on alla 90 km / h, balata, mis katab, kui teie pöörlemiskiirus on alla 100 km / h ja elastomeer, mis katab teie kiiruse üle 100 km / h.

Valige mitu golfipalli, mis sobivad teie kiirusega ja jõuad golfiväljaku juurde. Proovige oma uusi pallid igasse auku mõistliku võrdluse saamiseks. Kasutage palli, mis toimib teie jaoks selles valdkonnas kõige paremini.