Kuidas vabaneda taandava juustepõlvest

Meeste juuste väljalangemine pole üldse haruldane. Taandav juustepikkus on esialgu üsna märkamatu ning selle sündmuse varajasi etappe ei pruugi teised inimesed täheldada. Kuigi aeg kulgeb isegi siis, kui pea täielikult raseeritakse, siis lõpuks hakkab hõrenemine tõelist tähtsust ja pole mingit võimalust probleemi enam peita. Kuid sellist probleemi saab kiiresti aeglustada ja aja jooksul, isegi täielikult taastada. Taimsete ekstraktide omadused, mida meditsiiniuuringud veel kinnitamata ei ole, on paljudel käimasolevatel kasutajatel kasu saanud.

Kasutage toidulisandi saepaltito. Selle aktiivsed koostisosad aitavad paljudel meessoost kasutajatel vabaneda taandava juuste tõrjumisest. Marylandi Ülikool juhib tähelepanu sellele, et Saw palmetto (200 mg kaks korda päevas) aitab juuste kasvu mees meeste juuste väljalangemisega. ” Tänu tarbetute täiteainete koguse vähenemisele on köögiviljade kapslid alati paremad kui mis tahes liiki sünteetilised tabletid.

Hoidke kapslit igal hommikul, et tagada, et palmetto nägu optimaalselt parandaks teie hormonaalsete süsteemide sobimatut tasakaalu, mis on peamiselt seotud taandava juustepõlvega. Juhuslik annus, mida manustatakse harva, ei ole väärtusetu, kuid see on peaaegu nii tootlik kui iga päev. Unustamata ühe annuse võtmine ei tohi teile liiga palju tähelepanu pöörata, kuid püüa olla sama järjekindel kui võimalik.

Võtke õige annus tühja kõhuga. Ärge kunagi sööge ega jooge midagi olulist, samal ajal kui taimeekstrakt, nagu näiteks saalapalto, sööb. Võtke kapslit alla lihtsalt vett, et seda kapslit maha hoida. Ärge tarbige kogu seda klaasikust, sest see vähendab toitainete sisaldust.

Ostke juuksehooldustooted, mis on soovitatavad kasutamiseks tundlikes keppides. Hügieenipõhised, sh šampoonid ja konditsioneerid on parimad, kuid ei välista neid, mida kasutatakse üksnes geelide ja vahtude kujundamiseks. Puhas mõttetu hoiak võib kiirendada juustepõhja langust. Samuti ärge laske vett rohkem kui üks kord päevas ja pesemise ajal tuleb vee temperatuuri suhtes olla ettevaatlik.

Kontrollige oma juuste tugevust. Pöörake peeglisse vaatamisel tähelepanelikult tähelepanu, kuna täiustuste jälgimine kogu alguperioodi vältel võib olla äärmiselt raske. Swarthmorei kolledži sõnul on “juuksed aeglaselt kasvavad, seega on lühiajaliselt pikkade järkjärguline muutus.” Teie kahanev juustepikendus täidetakse piirkondades, kus kahju tekkis, kuid võib osutuda vajalikuks mitu aastat, kui taotletakse väga suurt kasu.