Kuidas saada terve spiraali perm

Kui sulle alati meeldis spiraalsete lokkide välimus, kuid teil ei ole aega ega energiat, et igat hommikust välja tõmmata, siis on juuksed, mis on otsekohe. Paljud eemal keemilistest permsidest, mis võivad põhjustada kahju või isegi juuste väljalangemist. Nõuetekohase ettevalmistuse, rakenduste ja protseduurijärgse hoolduse korral on aga võimalik saavutada tervete spiraalsete lokkide kadeduspea.

Jalutage stiilistile, et kõik lõhenenud otsad enne nende juuste värvimist ära lõigata. Vältige sügavast konditsioneerimisest või kuuma õli töötlemist kahe kuni kolme päeva jooksul, kuni teie juuksed on eemaldatud. Need kliimatingimused võivad takistada kemikaalide töötlejal üksikute juuste juurest infiltreerumist, mille tulemuseks on nõrgem perm.

Sisestage koos oma stilistiga pre-perm konsultatsiooni. Öelge oma stiilile, kui olete hiljuti värvinud või muul viisil keemiliselt töödelnud oma juukseid. Kui olete viimase nädala jooksul oma juukseid värvinud või esile tõstnud, kaaluge mõne nädala vältel täiendavat nädalat, et vältida kahjustusi. Kui teie juuksed on kahjustatud, võib teie stiilija soovitada niisutavate toodete juuste lõikamist või töötlemist mitme nädala või kuu jooksul enne permi kasutamist.

Küsige stiililt šampooni teie juuksed selgendava tootega. Puhastavad šampoonid aitavad eemaldada teie juuest mustuse, õlid ja kemikaalid. Stiilist võib soovitada ka juukseid enne plekid ette valmistada. Kutsu teda valima kergekaalulise toote, mis jätab teie lukkudele minimaalse jäägi maha. Puhastage oma juukseid, seda parem on perm. Kui soovite oma juukseid kodus parandada, pese see esmalt selgitavate šampoonide ja kergete konditsioneeridega. Enne jätkamist laske juustel loomulikult kuivada.

Oodake vähemalt 24 tundi enne manustamist ja juuste kodus niisutamist pärast perm. Terve juuste töötlemine ja keemiline töötlemine, et saavutada spiraal perm, ilmselt kulus mitu tundi. Kuid pärast salongi lahkumist võtab kemikaalide täielik sissetungimine üksikute juuste juuksed veel 24 tundi.

Peske ja laske oma juuksed kaks kuni kolm korda nädalas toodetele, mis on valmistatud permeeritud või keemiliselt töödeldud juustele. Mõlemat toodet töödelge juukseid õrnalt ja loputage kuumas leige või lahe veega, sest kuum vesi kuumeneb, lukud kuivatatakse. Püüdke vältida juuste igapäevast pesemist, sest see laseb teie juustele ja peanahale looduslikud õlid.

Vältige löökide kuivamist ja soojendage oma juukseid nii palju kui võimalik. Selleks, et vältida kuivatamist või kahjustusi oma habraste spiraaliga perforeeritud juustele, kasutage pigistamatult pigem hambaid kui harja ja ühendage oma juuksed kummilindude asemel kangaga kaetud sidemetega.