Kuidas pesta trahvi juuksed

Peenikesed juuksed kipuvad olema rasused. Seal on rohkem juukseid ruutmeetri tolli kohta ja nende juukselõike baasil on rasvavõre, mis toodab õli. Seega võivad peened juuksed vajada sagedasemat šampooni kui muud liiki juuksed. Inimesed, kellel on peened juuksed, võivad soovida šampooni kasutada iga päev või igal teisel päeval, eriti kuuma ja niiske ilmaga.

Kammige oma juuksed laia hammaste kammidega enne, kui dušinuppa. See aitab vähendada pistikut, mida paremini juhtida, kui peened juuksed on kuivanud. Juuste šahtide purunemise vältimine on lihtsam.

Märgi oma juukseid sooja veega dušši.

Kallutage väike kogus šampooni oma käesse ja töödelge seda oma juuksed, õrnalt massaazides oma peanahka käeulatuses. Töötage veidi šampooni juuste pikkusega. Vältige juuksepikendust pea peal, mis võib põhjustada liiga palju pingutusi.

Loputage oma juukseid põhjalikult duši all, kui te juukselaudate lööke allapoole.

Pange konditsioneer ainult peenike juuste otsikutele, soovitab American Academy of Dermatology. Juuste küünenaha peanaha või pikkuse konditsioneerimine ei aita teie trahvi juuksed libeda.

Jätke juuksepisutuseks konditsioneer umbes 2 minutiks, kuni jõuate duši all. Loputa konditsioneer täielikult välja.

Kandke oma käest liigse veega oma juustest välja. Siis pühkige juukseid rätikuga. Kamm laia hamba kammiga. Niiske juukseid tuleb hoida nii õrnalt kui võimalik, sest peened niisked juuksed on väga nõrgad ja kalduvad kahjustama.

Laske juustele loomulikult kuivada või kuivatage see madala kiiruse ja kuumusega seadmega, kui teil pole aega õhu käes kuivada.