Kuidas kasutada galvaanilist näomasinat

Käsitsi galvaniseeritud näomasinad pole mitte ainult taskukohased, vaid ka tõhusad vananemisvastased vahendid. “Galvaaniline on elektrivool, mida kasutatakse nahale juhtivate geelide abil. See toimib sarnaste kulude printsiibi järgi, mis üksteist peksavad,” ütleb sertifitseeritud estüütik Jeffrie Ann Hall. Kui kasutatakse koos spetsiaalselt laetud geelidega, võivad galvaanilised näomasinad pehmendada nahka, kortsude väljanägemist, nahatooni selgitada ja libiseda nahale.

Puhastage oma nägu ja kaela oma tavapärase tootega. Kuivatage oma nägu rätikuga, õrnalt nahka nihutades. Kanda näomasilti puuvillapalliga või spritzer-pudeliga. Laske nahal loomulikult kuivada.

Kandke eelpuhastusgeel poolele näole ja kaelale. Paigutuse viite vaatamiseks peeglisse. Lükake käivitusnuppu, mis enamikul masinatel näitab ka konkreetset töötlemisaega. Kasutage köögitsoonit või vaadake, kas masin seda funktsiooni ei paku. Suurte galvaanilise masinate tootja Nu Skin Company soovitab selle töötlemise jaoks valida kaks minutit.

Märgi oma käsi ja kinnitage seade, veendumaks, et sõrmed on masina juhtivas osas kokku puutunud. Alustage näo, puudutades galvaanilise masina otsa nahale. Liigutage seade ümber oma näo ja kaela, kui te kasutate eeltöötlusgeeli. Peatage, kui taimer välja lülitatakse või masin näitab, et ravi on lõpetatud. Loputage ülejäänud geel. Korda neid samme teisel pool.

Liigutage ravigeel poole näole ja kaelale. Valige puhastusaeg vastavalt konkreetse masina juhistele. Seadke oma taimer või järgige tootja valikuid käsitlevate juhiste järgi. Hall soovitab peamist ravi kolm kuni viis minutit.

Nihutage oma käsi nii, nagu te ettevalmistusfaasi ajal tegite. Pöörake oma põsega ühendust ja jätkake tööd, liigutades seadet sujuvalt. Loputage ja kuivatage nahk. Liikuge oma nägu teisel poolel, kasutades samu juhiseid.

Lülitage seade välja, vajutades toitenuppu. Eemaldage geelijääk niiske rätikuga. Sel ajal kasutage täiendavaid nahahooldustooteid nagu seerum, niisutav või päikesekaitsetoode.