Kuidas esitada vastsündinuid maksudele

Kui teie vastsündinud laps sündis enne 31. detsembrit, peaksite arvestama selle aasta tulumaksuga. Uued lapsed saavad märkimisväärselt vähendada oma maksukohustust, eriti kui teil on õigus nõuda lapse maksukrediiti. Need tulumaksueelised on mõeldud selleks, et anda vanematele vajalikud vahendid oma vastsündinu rahaliseks toetamiseks. Althiygh on üsna lihtne kaasata vastsündinu oma maksudesse, võite saada kutse- või maksutõendit pakkuva kvalifitseeritud maksu kontakti, et tagada teile maksimaalse kasu saamine.

Saada IRS vorm 1040 või 1040A. Te ei tohi kasutada vormi 1040EZ, kuna see vorm ei luba teil ülalpeetavaid nõuda.

Märkige vastava esitusoleku staatuse kõrval olev kastike. Kui olete abielus, vastsündinute lisamine ei muuda teie esitamise staatust. Kui aga oled üksi, vastab teie vastsündinule ka see, et esitate kodumajapidamise juhiks, mis võimaldab teil nõuda suuremat standardset mahaarvamist.

Kirjutage vastsündinule ees- ja perekonnanimi, sotsiaalkindlustuse number ja suhe teiega – näiteks poeg, tütar või poja 6. 6. liinil vormil 1040 või 1040A. Te võite nõuda vastsündinu vaid sõltuvaks, kui olete lapse seaduslik hooldaja.

Lisage vajadusel teistele kasulikele lastele või ülalpeetavatele rida 6c. Iga kvalifitseeruva ülalpeetava (sh teie vastsündinud) puhul on teil õigus teie maksustatavast tulust maha arvata kindla summa. 2009. aasta maksustamisperioodiks on iga sõltuv vähendatud maksustatav tulu 3650 dollariga.

Märgistage kasti pärast iga ülalpeetava, mis vastab teie nõuetele, et nõuda lapse maksukrediiti. See on 1000-dollariline krediit teie tulumaksule, mis vähendab teie maksukohustust selle summa võrra. Kui te võtate tulumaksu eest vähem kui 1000 dollarit, võite isegi saada lapse maksukrediidi ja teie maksukohustuse vahelisest erinevusest tasu. Krediit on saadaval ainult maksumaksjatele, kes teenivad teatud künnise alusel, mis 2009. aastal oli 110 000 dollarit ühisraha ja 75 000 dollarit ühekordse tulu saamiseks.

Vaadake oma maksuvormistusega seotud juhiseid, et näha, kas teil on õigus saada vastsündinutega seotud muid mahaarvamisi või krediite. Näiteks võite saada lapsehoolduskrediidi, kui maksate laste eest hoolitsemise eest, lapsendamise krediiti, kui teie vastsündinu on vastu võetud või teenitud tulumaksukrediit.