Kuidas ehitada võimlemisorgan

Võimlejad näevad välja nagu kulturistid. Võimlejatel on väga kindlad lihased ja väga madal keharasva tase. Võimlemise keha ülesehitamiseks peate rongi sooritama. Nende suurus ja määratlus tulenevad nende koolitusmeetoditest. Võimlejad rongivad jõudu, jõudu, tasakaalu, koordineerimist, liikuvust ja konditsioneerimist. Vastavalt treenerile Gina Paulhusele: “Esimene asi, mida sa pead aru saama, on see, et võimlejate kehad on nende väljaõppe” kõrvalmõju “rohkem kui koolituse tegelik eesmärk. Võimlejate lihaste hüpertroofia on enam-vähem vajalik, et aidata nende Oskuste arendamine ja rutiinne tulemuslikkus. ”

Võimlemisorgani rajamine

Tehke kardiovaskulaarseid harjutusi, nagu sörkimine, sprint ja intervall koolitus, et luua vastupidavust ja kaotada keha rasva. Võimlejad teostavad erinevaid kardiovaskulaarseid harjutusi, et oleks võimalik saavutada pika praktika ja vastusekindluse. Võimlemisvõimalused peavad keharasvade taset olema madalad. Liiga palju keha rasva kahjustab nende energia taset, vastupidavust ja muudab need kaalumiseks rohkem, mistõttu on raskusi oma rutiinide käivitamisel.

Tehke südamikutreeningutreeninguid, nagu näiteks jalgade tõstukid, koorikuid, plaate ja käepidemeid. Need harjutused tugevdavad südamikku ja määravad kõhu- ja alaselja lihased. Võimlejad vajavad silmapaistvat tugevust. Ürituste ajal peavad võistlejad oma südamikku kasutama, et neid eri suundades tõmmata ja suruda. See stiil koolitus annab vilistlased määratletud tuum lihaseid.

Tehke keha kehakaalu treeningprogramme. Tehke harjutusi, nagu pushups, pullups, käetugi ja pushups, kehakaalu squats ja erinevates planche seisukohti. Need harjutused, mida teevad võimlejad, soodustavad lihaste kasvu kogu keha sees. Võimlemisbüroo Christopher Sommer selgitab: “Nüüd on veel üks küsimus, mida peaksime endalt küsima – kas olümpiastajate kehakaalu treenimine on kasulik ka fitness-entusiastidele? Kui jah, siis on võimalik vähemalt osa sellest kasutada ka ilma professionaalse Õpetaja neid suunama või kümneid tuhandeid dollareid spetsiaalseid võimlemisseadmeid? Ja vastused on jällegi – jah ja jah. On olemas mõned meie harjutused, mida on suhteliselt lihtne õppida ja mis vajavad vähe või üldse mitte seadmeid Ja mõni põrandapind. ”

Praktiveerige ja täitke plaan ja esikang. Need kaks harjutust ehitavad jõudu ja suurust kogu ülemises keha ja südamiku ulatuses. Nende harjutuste ajal hoidke oma keha staatilises asendis ja liikuge edasi teistesse kohtadesse. Juhataja Sommer selgitab: “Põhimõtteliselt edendavad need kaks harjutust äärmiselt tugevat ja stabiilset kogu õlavardlit nii ettepoole kui ka tagantpoolt. Lisaks puhastavad nad oma südamikku ja töötavad selgelt alaselja / puusad põhjalikult.”