Kuidas eemaldada lauperekarvad

Küünarnukid on loomulik, kui kahetsusväärne vananemise kõrvalsaadus, ja te ei saa neist igavesti põgeneda. Kui teil on enneaegne välimus või kui soovite lihtsalt lükata oma näo kortsudesse nii kaua kui võimalik, võite teha mitmeid samme, et vältida vähemalt ajutist üldist mõju oma välimusele.

Toon oma näo lihaseid näo harjutustega või näo joogaga. Need harjutused võivad aidata teie näo lihaseid toonil, mis vähendab teie naha viletsust ja kortsust. Üks näo kortsudele suunatud näo harjutus hõlmab nii palju kui võimalik kulmude alandamist, tõmmates neid kokku ja tõstke need nii kõrgele kui nii kaugele kui võimalik. Korda seda harjutust vähemalt viis korda, mitu korda päevas, iga päev. Ainult kordusega hakkate nägema mingit tulemust.

Joo palju vett. Kui te olete dehüdreerunud seestpoolt, hakkab see väljastpoolt näitama ja kuiv nahk on silmatorkavamate kortsude suhtes kalduvam. Jääge nii hüdreeritud kui võimalik. Võimalik, et soovite kaaluda merevee asemel mineraalvee joomist. 2008. aasta uuring Leedsi ülikoolis tõi välja Šotimaal Deeside Water’i erimärgistusega mineraalvee, et vähendada naha kortsus 25% rohkem kui kraanivee. Värskendage ja niisutage nahka, kandes koos teiega väikest pihustuspudelit ja kogu päeva pingutades oma nägu.

Lahtise naha pingutamiseks kasutage näoplaati või kirurgilist linti. Neid väikesi sidemeid rakendatakse kogu otsa ja vahele silmade vahel öösel ja hoia nahka oma lahtiselt asendis. Need on ette nähtud naha lihaste koolitamiseks, et need ei kahjustaks kõhulahtisust, ja neid saab kasutada ka sügavate kortsude korral.

Igapäevaselt kandke igapäevaselt head näohoolitsust ja igal hommikul niisutav päikesekaitsekreem. Kuigi päikesekaitsetoode ei saa kustutada juba kortsusid, võib see takistada neil palju hullem. Kõige parema kortse vähendav kreem ei ole kerge ülesanne. Niinimetatud imelikud koostisained nagu retinool, koensüüm Q10 ja hüdroksühapped sisenevad ja loobuvad. CNN Health’i veebisaidi kohaselt võivad kõik kortsude parandamine kergelt ja tagasihoidlikult parandada, kuid ükski neist ei pruugi tõenäoliselt olla pudeli “näo tõstmine”, nagu nende reklaam võib nõuda.

Mõtle kemikaali koorile või dermabrasioonile, et oma nahk taastub. Keemilistel koorimisprotseduuridel kasutatakse naha väliskihi eemaldamiseks alfa-hüdroksühappeid (AHAs), trikloroäädikhappeid (TCA-sid) või fenoole, mis näitab vähem kahjustatud (ja kortsus) aluskihti. Dermabrasioon saavutab sarnaseid tulemusi, kuigi see hõlmab pigem kontrollitud kirurgilist kraapimist kui kemikaalide kasutamist naha kihi eemaldamiseks. Kuigi iga riik ei nõua nende protseduuride läbiviimist arstilitsentside saamiseks, on parem otsida väljaõppe saanud plastilise kirurgi teenuseid nende teostamiseks. Leia arst, kellele saate usaldada.

Fikseerige Botox®-i protseduur näojoonte siledaks, kui teie liiga sügav on naha katmine. Botox® on lühike Botulinum A toksiin, seerum, mis süstitakse näo lihaseid, et põhjustada ajutist halvatus. Selle tulemuseks on koheselt kortsude korrigeerimine, kuigi vähem soovitav kõrvalmõju on see, et kui teie otsmik on süstitud Botox®-iga, kipub teid mõnevõrra “külmutatud” välimuse tõttu teie mõjutamata võimetust Näo lihased. See on viinud mõned, mida mõned kirjeldavad kui pidevalt üllatunud välimust. Teine negatiivne külg Botox®-ile on see, et protseduur ei ole püsiv, püsib vaid kaks kuni neli kuud.

Leidke hea plastilise kirurgi rütiedektoomia tegemiseks, samuti tuntud näootsingust. See kirurgiline protseduur hõlmab näo rasvade ja koe ümberkorraldamist, seejärel kohandades nahka uute, nooremate kontuuride sobitamiseks. Näo tõstmisel võib teie taastumisaeg võtta mitu kuud ja tõenäoliselt ei katta järsu hinnaga ükski kindlustuskate. Kui teid tõsiselt vaevavad nägemisnähud, näete seda protseduuri. Võrreldes kõigi teiste olemasolevate meetoditega, mis vähendavad laiade kortsude olemasolu, pakub rhytidektoomia kõige pikemaid ja kõige tõhusamaid tulemusi.