Kuidas hoida oma särgid aukude tekkimisel kaenlaalust

Tavaliselt ilmuvad aukud särgidesse, mis ilmuvad sageli kohe pärast rõivast pesemist. Kuigi tavalised kulumisviisid tekitavad mõningaid auke, on enamasti süüdi mõelava toimega antiperspirandid ja deodorandid. Koos higiga vähendavad toodete kemikaalid kiudu ja kahjustavad riide nagu vill, siid, lina, puuvill, rayoon ja mõned sünteetilised materjalid. Kahju on sageli püsiv, kuid nõuetekohane hooldus ja deodorantide ja hingamisvastaste vahendite kasutamise muutus võib pikendada oma särkide eluiga.

Enne deodorandi või hingamisvastase aine kasutamist pestakse nahk põhjalikult ja seejärel laske toode enne särgi panemist täielikult kuivada. Kasutage tooteid kergelt, kuna raske kasutamine põhjustab suuremat kogunemist, mis võib riideid kahjustada.

Peske või kuivatage oma särk pärast iga kandmist vastavalt hooldusjuhendile rõivas. Regulaarne pesu eemaldab higi ja kemikaalid ning takistab kogunemist. Pesutatavate rõivaste pesemiseks leotage enne pesemist ensüümipesuvahendi või ensüümipeskuivatusega rõivaid, eemaldage ained, seejärel peske särk kuivaimale veele, mis sobib rõivas.

Kandke oma särgi allosade või kleitkaarti, et higistada ja kaitsta oma särki deodorantidest ja higistamisvastastest vahenditest.

Veenduge, et teie särgid sobiksid korralikult. Liiga pingulised särgid pingutavad rinda rinnakorvi ja alaotsa.