Kuidas suhkru mee juuste eemaldamise vaha teha

Mee ja suhkru juuste eemaldamise vaha, mida sageli nimetatakse keha suhkruks, on ohutu ja odav viis keha juuste eemaldamiseks. Ökoloogiliselt sõbralik juuste eemaldaja, mida saab oma köögis teha, keha suhkruvaba, ei lase nahal kahjulikke naftapõhiseid juuste eemaldamise tooteid või segadust prügilasse ühekordselt kasutatavate plastikiraskide abil. Tervisehäire eemaldab juukseid kuus kuni kaheksa nädalat ja juuksed, mis kasvavad, on vähemal määral kui esialgsed juuksed, märgib Columbia ülikooli tervishoiuteenuseid.

Puhastage puuvillasest riidest või vana puhtast lehest ribaks 1 kuni 1 1/4 tolli laiusega. Valides suhkru ja mee lahuse ette, tõmmake ribad kõrvale.

Asetage 1 tassi valget suhkrut ja 1/4 tassi kallakut emaili või klaasist kastrulis. Lõika värsket sidrunit pooleks ja pigistage mahl segusse. Segada hästi.

Kastpann pannakse keskmisele kuumusele ja segu keedetakse pidevalt segades. Alternatiivina asetage segu mikrolainekindlasse kaussi ja kuumutage kaks kuni kolm minutit. Eemaldage segu soojusest ja laske jahtuda toatemperatuurini.

Pese nahka raseeritaval alal ja puhastage seda pehme rätikuga. Kasutage Popsicle kleeppu või plastikust spaatlit, et levitada karvakasvu suunas õhukese, ühtlase kattekihiga suhkru- ja meemesegu.

Puhastage lahuses riidest puuvillasest riidest, seejärel hõõruge kangat sõrmedega. Korda kaks kuni kolm korda, hõõrudes juuste kasvu suunas.

Laske segul jahtuda ja kõveneda. Hoidke ümbritsevat nahka ühe käega kergelt, seejärel tõmmake riba kiiresti juuste kasvu suunas. Korrake vastavalt vajadusele.

Hoidke allesjäänud suhkrut ja mesi segu puhtas, õhukindlas konteineris. Tahke lahendus taaskasutamiseks, asetades mahuti kuuma veega.