Kuidas steriilida juukseharjad

Kui te kasutate oma juuksehooldust iga päev ilma teise mõttetu, peatage ja anna sellele tähelepanu, mida see väärib. Aja jooksul võib teie harja ummistuda juustega ja koguda mustust, tolmu, juukseõlisid ja kujundustooted. Juukseharja puhastamine ja steriliseerimine aitab regulaarselt hoida teie juukseid puhtana ja tervena ning pikendab juukseharja eluiga. Töö lihtsustamiseks puhastage kõik harjad korraga.

Eemaldage oma juukseharjast juukseid, koorides kahe harja harjased kokku või tõmmates selle kammiga välja. Töötage hoolikalt, et vältida harjaste kahjustamist.

Niisutage juukseharja harjased sooja veega. Asetage mõni tilk šampooni, nõudepesuvedeliku või vedelat käsi seepi harjastega ja seejärel hõõruge harjased teise pintsli või oma käega, et eemaldada mustus ja mustus. Loputa pintsel sooja jooksva veega. Korrake, kui pintsel ei tundu täiesti puhtaks.

Kombineeri 1/2 tassi sooja vett 1/2 tassi valget äädikat suurtes kausis või vannitoas valamu. Steriliseerige pintslid, leotades neid segus 20 kuni 30 minutit. Ärge leotage juukseharja enam, sest leotamine võib puidusharjaid kahjustada ja kummist polstreid kahjustada. Teise võimalusena steriliseerige harjad, leotades neid 1/4 klaasi ammoniaagi ja 1 tassi sooja veega.

Loputage juukseharjad sooja veega. Pane pintslid kokku volditud rätikule ja laske neil õhk kuivada.