Kuidas teha keha rasvavendade testi

Kaalu saavutamine võib olla kasulik, kui te saate hinnata, kas olete kaotanud kehakaalu, saanud paar naela või hoiavad püsivalt, kuid see ei anna teile ülevaate oma keha koostisest – rasvkoestade suhteline osakaal ja lahja Mass kehas. Keha koostis võib olla teie üldise tervise ennustaja. Teie keharasva sisaldus ja jaotumine võivad olla seotud teie hüpertensiooni, diabeedi ja teiste rasvumusega seotud haiguste tekke riskiga. Keha rasvavendade test – üldiselt tuntud kui nahaproovi test – on üks lihtsamaid meetodeid keharasva hindamiseks ja keha koostise hindamiseks. See on kõige täpsem, kui seda teeb kogenud professionaal.

Leidke Pinch Testi saidid

Naha kokkuviimise test põhineb eeldusel, et ligikaudu pool kogu keha rasvast on nahaalune või jääb naha alla. Katsemeetmed mõõdavad nahakahvide paksust keha paremal küljel asuvates kindlates kohtades. Nendel aladel on mehed ja naised mõnevõrra erinevad, sest sugu mõjutab rasva säilitamist. Naiste kolm peamist nahapuudusetappi hõlmavad tricepsi, mis asetsevad vertikaalselt õlavarre tagaosa õlgade ja küünarliigese vahel, reie, mis on vertikaalselt sirgjoone ja põlve vahel jalgade esiosas ja suprailium Diagonaalselt puusa luu ülemise osa kohal. Mehed on kolm põhilist nahapinnakohta – rindkere, mis asub diagonaalselt abaosa ja nippeljoonte vahele, reide, mis on vertikaalselt keskjoones puusa ja põlve vahel jalgade esiosas, ja kõhtu, mis on võetud vertikaalselt tolli Naba paremal. Iga saidi leidmiseks kasutage mõõdulinti ja märgi neid täpselt kulmupiluga või pestava markeriga.

Võtke mõõdud

Mõõtmiste tegemiseks mis tahes standardiseeritud saitidel on vaja spetsiaalselt välja töötatud nahapiirkinnitusi. Kuigi nahapiirkinnistid on hinnaga vähem kui 10 dollarilt kuni mitusada dollarit, ei tähenda teie seadmete maksumus täpsust täpselt. Hoidke oma parema käega küürimisvahendeid, kindlalt haarake märgitud nahariba oma vasaku pöidja ja nimetissõrmega ning tõstke seda veidi, nii et kokkuvõtte kokkutõmbamisel hoiate ainult kahte kihti – nahka ja rasva. Asetage avatud klambrite padjad, mis paiknevad nahkroksiga risti, veidi üle sõrmede või nende all ja loe mõõtmist millimeetri lähima pooleni. Ava küürimispuksid enne nende eemaldamist naharibalt. Mõõdetav inimene peaks olema parimate tulemuste saavutamiseks püstitatud ja lõdvestunud; Ärge mõõtke ainult seda, kes just ähmastab – American Exercise’i Nõukogu juhib tähelepanu sellele, et füüsiline koormus võib suurendada naha vedeliku kogust, mis võib tõusma tulemused.

Mõõtmiste korrata

Nii nagu ka kõigi kehapoolel olevate nahkade mõõtmete säilitamine aitab suurendada töökindlust, võetakse iga saidi jaoks vähemalt kaks mõõtmist, et tagada täpsus. Oluline on mitte korrata ühtki mõõtmist liiga vara, rasvkoe jaoks on vaja vähemalt 15 sekundit jagada selle normaalse paksusega, enne kui seda saab täpselt uuesti mõõta. Mõõtmiste korrigeerimine kehas ülenevas või kahanevas järjekorras ja seejärel sama järjekorda teist korda mõõtmine aitab vältida liiga vara uuesti testimist. Kui teine ​​mõõtmine erineb esimesest rohkem kui 1 millimeetrini, oodake ja mõõtke saiti kolmas kord. American Council for Exercise soovitab jätkata testimist, kuni saavutatakse kaks mõõtmist, mis on vähem kui 1 millimeetrist kaugusel.

Arvutage kehakaalu protsent

Kerge rasvasisalduse protsendimäärade hindamiseks nahahoolduskatsetest on välja töötatud palju valemeid. Mõned valemid põhinevad näiteks konkreetsetel populatsioonidel, näiteks naissoost sportlastel, ja nad ei anna üldisest elanikkonnast päris täpset tulemust. Valemid, mis põhinevad iga naharakkude mõõtmise summa, näiteks Jackson-Pollocki valemil või Durnin-Womersley valemil, on tavaliselt keskmise inimese jaoks täpsemad. Ühendage katsetatud isikuga andmed vastavasse valemisse, tehke arvutused ja seejärel otsige tabelisse tulemusi, et saada sellest tulenevat keha rasva protsenti; Kuigi nahaproovi katse standardviga on 3,5%, sõltub täpsus suuresti Objektide leidmisel täpselt, ainult vastavate kudede kokkuklapitavad, korrektsete karbikute kasutamine ja õige valemi valimine. Oma mõõtmiste põhjal, mille on võtnud ja arvutate kogenud professionaal, kellel on nõuetekohane tehnika, näiteks registreeritud dieediarst või isiklik treener, saate täpsemini hinnata oma kehakaalu protsenti.