Kuidas tõestada, et abikaasa on petmine

Kui te kahtlustate oma truuduse abikaasa, võite teha tõe väljaselgitamiseks samme, kuigi see võib tähendada ka petlikust. Kui tunned moraalsete tagajärgedega korrektsust, võite harjutada eradetektiivi, et tõestada, et teie abikaasa on petmine. Ükskord teadmine võib aidata teil reetmist üle saada ja edasi liikuda. “Mõnikord tundub, et selline truudusetus on esimene samm abielu päästmiseks ja taastumisest alates,” ütleb Patrick Schneemann, San Diego, Californias, Lääne Uuringud, firma, mis tegeleb ebatäpsuse juhtumitega.

Korrigeerige füüsilist otsingut, soovitab raamatu erateadlane Chuck Chambers: “Eraotsulaatori käsiraamat: käsiraamat enese kaitsmiseks, õigusemõistmiseks või isegi harjumiseks”. Otsige oma portfelli, rahakotti, prügikast, autot, kontorit ja muid isiklikke valdkondi. Otsige tõendeid, nagu näiteks saateid, fotosid, krediitkaartide arveid, armastustähte või muid tõendeid.

Kontrollige oma abikaasa mobiiltelefoni. Läbi oma saadetud ja vastuvõetud tekstisõnumeid ning otsige hiljutiste kõnede loendist kahtlasi numbreid. Otsige numbrite hulka kuuluvate veebipõhiste vastupidises telefoninumbrite kataloogis küsitavaid telefoninumbreid.

Hoidke oma abikaasa tegevusest ja asukohast kirjalikku arvestust, soovitame Anthony DeLorenzo, Ken Baron, Dawn Ricci ja Frank Gunzburg raamatus “Hoiatusmärgid: kuidas teada saada, kas teie partner petab – ja mida teha sellest”. Pange tähele, kui ta töölt lahkub ja kui ta koju tuleb. Pange tähele, et kõik seletamatud puudumised, samuti tema seletus, kui seda küsitakse puudumiste kohta. Teie kirjakoha pidamine teie abikaasa lähedusest ja käigust võib hiljem osutuda otstarbekaks ja aitab teil potentsiaalselt oma kaaslase süüdimõistva vale kätte saada.

Kontrollige oma abikaasa brauseri ajalugu oma arvutis. See näitab teile kõigi hiljutiste külastatud veebisaitide loendit. Internet Exploreris klõpsake selle teabe nägemiseks valikul “Vaade”, seejärel “Exploreri riba”, seejärel “Ajalugu”. Otsige vihjeid oma brauseri ajaloost, näiteks tutvumiste veebisaitidest.

Eriotsija chambers soovitab paigaldada oma abikaasa arvutile keylogger või klahvivajutus salvestaja. Klahvivedaja salvestab kõik arvutisse sisestatud klahvivajutused ja salvestab kõik e-posti paroolid, saadetud sõnumid ja muud olulised andmed, mida ta võib varjata hoida. Allalaetavad klahvikombinatsioonide salvestamise programmid on taustal tuvastamata. Kasutage keyloggerist kogutud paroole, et kontrollida oma e-posti kontot, et tõendada truudust.

Jälgi oma abikaasat. Kui te kahtlustate, et ta näeb oma väljavalitu, siis pane oma autosse, et näha, kuhu ta läheb ja mis ta on.

Laenutage professionaalse eradetektiivi, kellel on tõestatud kogemus truudusetute juhtumite kohta, et leida ümberlükkamatu tõrjutus truudusetus. Usaldatav uurija kogub kõik tõendid, mida vajate oma abikaasa tõestamiseks, petmine.