Kuidas saada tugev ja pehme

Kui teie kehakaal ületab rohkem kui lihtsalt kosmeetiline probleem – see aitab kaasa ka tõsistele haigusseisunditele nagu südamehaigused, kõrge vererõhk, insult ja diabeet. Liiga kaal võib samuti häirida igapäevaseid tegevusi ja liikumist, mis põhjustab teie lihaste nõrgenemist. Õnneks on olemas mitmesuguseid meetodeid ja elustiili muutusi, mis aitavad teil kaalust alla saada ja saada tugevaks ja kõvaks.

Koguge kaloreid. Peate vähendama kalorite tarbimist 3500 kaloriga, et kaotada 1 kilo keha rasva. Lõika 500 kuni 1000 kalorit päevas oma toidust, et kaotada 1 kuni 2 naela nädalas, mis on tervislik kaalulangus.

Kasutage erinevaid taimseid toite nagu terveid teravilju, köögivilju ja puuvilju, et suurendada oma kiu tarbimist. Fiber aitab teil täide viia, vähendades nälga dieedi ajal. Valige küllastunud rasvade saamiseks madala rasvasisaldusega piimarasv ja tailiha tooted.

Kas mõõdukalt intensiivsusega südame harjutusi laske vähemalt 30 minutit viis päeva nädalas või suure intensiivsusega südameataga 75 minutit nädalas. Aeroobsed harjutused – nagu kõndimine, sörkimine, tantsimine ja ujumine – annavad kardiovaskulaarse harjutuse, et põletada kaloreid ja aidata teil kaalust alla võtta. 160-naeline inimene võib jalgsi süüa 200 kuni 300 kalorit tunnis. Üks jalutuskäigu tunni jooksul põleb 240-le nael inimesele 300-470 kalorit, sõltuvalt jalutuskäigust.

Tugevus rongi kasutades oma kehamassi või komplekti tasuta kaalu vähemalt kaks korda nädalas. Töötage kõik oma peamised lihasrühmad – tagasi, õlad, rind, käed, kõhu, tuharad, reied ja vasikad. Luba vähemalt 24 tundi lihasgrupi treeningute vahel.

Oodata tagasilööki – kehakaalu langusest tingitud elustiili muutused võivad olla rasked. Ärge loobuge, alusta lihtsalt järgmisel päeval, tuletades meelde, et muutusi ei juhtu kohe.