Kuidas saada bmi alla 21,8

Tervishoiutöötajad kasutavad tervise hindamise vahendina kehamassiindeksit või BMI-d. KMI kehatemperatuuri säilitamine võib viidata krooniliste haiguste nagu diabeedi või südamehaiguste tekke riski vähenemisele. Kui teie kehamassiindeks näitab, et teil on ülekaaluline, võib see 21,8-ni vähendada, et parandada tervist. Kui soovite töödelda oma kehamassiindeksi vähendamist, arutage seda arsti või registreeritud dieediarstiga.

Umbuse KMI on 21,8

Vastavalt Toitumisharjumuste ja Dieteate Akadeemile on BMI usaldusväärne täiskasvanute keharasva näitaja. See on matemaatiline võrrand, mida saate ennast arvutada nii kaua kui te teate oma praegust kaalu ja kõrgust. BMI võrrand on üsna lihtne, BMI = [kaal massiprotsentides / (kõrgus tollides x kõrgus tollides)] x 703. Seega on isik, kes on 5 jalga 5 tolli pikk ja kaalub 131 naela, on KMI 21,8, sest [ 131 / (65 x 65)] x 703 = 21,8. Ka inimesele, kes on 6 jalga pikk ja kaalub 161 naela, on BMI 21,8, kuna [161 / (72 x 72)] x 703 = 21,8. BMI-le 21,8, 5-suu-5-tolline Naine, kes kaalub 170 naela, peab kaotama 39 naela; BMI vahemikus 18,5-24,9 loetakse normaalseks kaaluks. Kui teie praegune KMI on vahemikus 25 kuni 29,9, peate teid ülekaaluks või kui see on 30 või üle selle, peate teid rasvunud. Kuigi teie eesmärk võib olla 21,8-ni jõudmine, on ka hea strateegia teie kehamassiindeksi integreerimine tervisesse.

Dieedi muutused kehakaalu alandamiseks

Kui soovite kehamassiindeksit vähendada, peate oma dieeti muutma. Alustamiseks vähendate kalorite tarbimist. Rasv kilo sisaldab 3500 kalorit. Kaaluta 1/2 kuni 1 naela rasvasisalduse nädalas, kasutage veebikalkulaatorit selleks, et saada teie praeguse kaalu säilitamiseks vajalikke kaloreid, seejärel vähendada seda arvu 250 kuni 500 kalorit päevas; lõigata rasvavaba kaloreid Piima asemel madala rasvasisaldusega või terved, vahetage värskete puuviljade ja köögiviljade kiibid ja küpsised, otsige liha kärpimisi ja küpsetatud, aurutatud või praetud toidu asemel praetage. Vältige suhkruvabade jookide (nt sooda ja mahlajoogid) jookide kasutamist ning peate hoidma kalorivabad joogid nagu vesi ja magustamata tee. Tervislikumaid ja madala kalorsusega toite sisaldav toit aitab ka vähendada kaloreid kehakaalu alandamiseks ja kehakaalu tõstmiseks. Täitke pool oma viilu puuviljadega ja küpseta ja kogu see lahjenema lahja proteiini nagu kana, kala või tofu ja väikeste portsjonite täisterade, nagu quinoa või pruuni riisi.

Kehakaalu langetamine

Soovitud kehamassiindeksisse jõudmiseks ja seal viibimiseks kaasake harjutust oma programmi raames. Kehakaalu langetamiseks soovitatakse haiguste tõrje ja ennetamise keskustes 300-minutilist mõõduka intensiivsusega treeningut nädalas, mis viie päeva jooksul nädalas muutub kiireks 60-minutiliseks jalutuskäiguks. Või pidage silmas laskmist igal nädalal 150-minutilise intensiivse intensiivsusega treeningu abil, mis tähendab, et viis päeva nädalas toimub 30-minutiline treenimine, lisage lihaseid ja parandage oma ainevahetust tugevusõppustega kaks päeva nädalas. Kaalutõstukid, rasked aiapidamised, jooga ja vastupidavate ribadega töötamine aitavad teil lihaseid üles ehitada. Regulaarne treening põleb ka kaloreid, mis võivad teie dieedile olla vähem piiravad.

Muud vahendid, mis aitavad teid teel

Kuigi kehamassiindikaator on teie kaalukaotuse reisi jaoks hea vahend, saavad teie vannitoa mõõtmed ja vööümbermõõdud mõõta, et saaksite jälgida oma edusamme oma eesmärgi saavutamisel. Oma kehakaalu jälgimiseks kaaluge esimest asja igal hommikul samal nädalapäeval ja jälgige oma numbrit. Nagu BMI, hindab vööümbermõõdu mõõtmine ka terviseriski. Mõõdulinde ümbritsemine – kuid mitte liiga tihe – ümbritseb vöö kõrgemale oma puusaluu luudeks ja võtke mõõtu nii, nagu hingata. Parema tervise tagamiseks soovivad mehed, et vööümbermõõt oleks väiksem kui 40 tolli ja naised väiksemad kui 35 tolli.