Kuidas podagraga mune süüa

Podagra on seisund, mis mõjutab liigeseid. See on valulik vorm artriidist, mis on põhjustatud liigsest kusihappest organismis. Kusihappe ülejääk on põhjustatud vähenenud eliminatsiooni või tootmise suurenemisest. Puriinide rohked toidud, mis aitavad moodustada kusihapet, põhjustavad organismil liiga palju kusihapet ja seda tuleks vältida. Toitu, mis sisaldab suures koguses puriine, sisaldab loomset liha, mis võib raskendada piisava koguse valgu tarbimist. Kuid munad on puriinide vähesuse allikas ja neid saab süüa mitmel erineval viisil.

Keetke munad ja sööge neid terveks eineks või suupisteks. Võite ka hakitud keedetud mune ja teha munaviljaseatri võileib lõunaks.

Sega munad ja sööge neid terve nisustustusega.

Vürtsikas munad vees, mis sisaldab äädikat. See aitab toota vürtsitatud muna, mida saab süüa üksinda või inglise muffin.

Praetud muna õrnalt oliiviõli või rasvavõi pihustiga. Sa saad süüa muna tasandikku või teha praetud munade võileiba.

Tee omlett munaga. Kasutage mandlikast juurvilju ja madala rasvasisaldusega juustu. Saate seda süüa hommiku-, lõuna- või õhtusöögiks.

Püüa mitte lisada soola munadele, kui neid küpstate või sööte. Kasutage maitset suurendavaks soolavabaks maitsestamiseks ja maitsetaimi.