Kuidas küpsetada kala ilma õlita

Kui sul ei ole toiduõli, tuleb kala praadimine teise piisavalt sooja talutava rasvaga. Kõrge suitsupunktiga toiduõli – see tähendab, et seda saab piisavalt kuivatada, ilma et see keemiliselt purustuks – on tavaline praadimisrask. Sibula ja köögiviljade lühenemist saab kasutada pigistuses, kuid see ei jää piisavalt hästi kinni. Kuigi või võib olla ahvatlev asendaja, põleb see liiga kergelt praadimiseks hästi. Vastus on selgitatud või, tuntud ka kui ghee või tõmmatud või. Kui vesi ja piimavahud eemaldatakse võist, jääb puhas vedel piimarasv või puhastatud või. Selle kõrge suitsuandur ja delikaatne maitse muudavad selle täiusliku rasva, mis võimaldab kala panna.

Ghee viks

Asetage umbes poole pulgastamata soolamata võid pannis või väikeses kastmes. Pange see üle põletile väikese kuumusega, et õrnalt sulatada võid, kuni see eraldub kolmeks erinevaks kihiks.

Fry Away

Loputage kogu valge vahuga ülemine kiht lusikaga ja visake see ära. See vahtkumm koosneb vadakuvalgust, kuldne keskmine kiht on piimarasva ja põhjas olev sete on piimakuivus.

Eemaldage või kuumusest, kui see peatab mullivarre. Lase tal istuda kaks või kolm minutit, kui piima tahked osakesed lakkavad pannil või pannil põhjas.

Piimarasv pihustatakse piima tahkisest, valades selle tassi läbi peenike silmadega sõela või marli. Tassi vedelik on puhastatud või ja see on sobilik rasv kala praadimiseks ilma toiduõli.

Loputage kalafilee või pange see külma veega ja puhastage paberrätikuga. Maitske seda soola, pipra ja muude maitseainetega, mida soovite kasutada. Tõstke kala kõikvõimalikele jahu segatud maisitärklisega.

Suure kuumusega kuumutada suures, raskesti põhjaga kolbiga paar minutit. Vähendage soojust keskmisele tasemele ja valage põhjaga kaevamiseks piisavalt puhastatud või. Pöörake ümber pannil.

Lisa kalafilee või praad pudelile ja jätke see oma kohale. Prae panna, kuni alumine kenasti pruunid, seejärel keerake see spaatliga. Jätkake praadimist, kuni teine ​​külg kenasti pruunib ja kala liha on läbipaistmatu. Tükeldage see kontrollimiseks kahvli abil, liha peaks kergelt liblema. Küpsetusaeg varieerub sõltuvalt kala paksusest, kuid umbes 1-tollise paksusega fileed vajavad tavaliselt umbes 3 minutit küljel.