Kui palju treeningut on liiga palju?

Piisava harjutuse saamine on suurepärane võimalus oma keha hooldamiseks, tervislikuma südame loomiseks, liikuvuse säilitamiseks ja paindlikuks hoidmiseks. Kuid võib-olla on liiga palju häid asju, kui liigute üle või võtate kinni füüsilise vormis. Haiguskontrolli keskused soovitavad tervislikel täiskasvanutel saada iga päev 30 minutit kardiovaskust. Kuigi võite veidi rohkem pühen- dada, võib liigse liikumisega kaasneda tõsised tagajärjed.

Kui mõõdukas füüsilise koormuse tase on hea, tundub, et suurel hulgal harjutus oleks teie kehule suurepärane. Vastavalt U.C.-le, võib teie kehal liiga palju ja üle koolitust põhjustada selliseid probleeme nagu väsimus, üldine jõudluse vähenemine, südame löögisageduse reageerimine kehalisele koormusele, hapniku maksimaalse hõrenemise vähenemine, neerupealiste ammendumine ja suurenenud kompulsiivsus. Davis Association of Body Image ja häiritud söömine. Kui te ei lase oma lihaseid taastuda, võite ka kogeda püsivat valulikkust ja tulemuslikkuse vähenemist. Põhimõtteliselt on võimalik kasutada nii palju, et tervise kasutegur on puudus, tekitades kehas negatiivseid vastuseid.

Kui liigute harjutuse ajal, vajab keha rohkem kütust ja toitumist. Kahjuks kasutavad need liiga tugevad inimesed mõnikord oma kehasid vähese tarbimisega, sageli püüavad kaalu kaotada. Kuid allutamisel võib põhjustada jõudluse vähenemist ja toitumise puudumist. Vastavalt tänapäevasele dieedikule, võib kehalise kehalise toitumise puudumine põhjustada selliseid probleeme nagu ebasoodne söömine ja osteoporoos. Isegi kui vähene kütus ei ole otstarbekas, võib liigne harjutus põletada liiga palju keha ressursse, ilma et oleks piisavalt aega tankimiseks ja taastumiseks.

Seal on meditsiinilised tingimused, mille puhul liiga palju harjutusi võib olla väga problemaatiline. Harjutus suurendab südame löögisagedust, mis võib olla ohtlik neile, kes juba kannatavad või on kõrge vererõhu suhtes vastuvõtlikud. Näiteks rasedad naised peaksid enne jõulise harjutuse alustamist alati oma arstiga nõu pidama, kuid ülekaalulised ja eakad inimesed võivad vajada meditsiinilist järelevalvet.

Teie keha ja vaim – võivad juba hoiatada, et liigutate liiga palju. Jälgige punaste lippude kasutamist, nagu on sätestatud riikliku söömishäirete ühenduse poolt. Mõned märgid, mille üle te olete liiga harjunud kehalise tegevusega, on teie ühiskondliku elu alustamine harjutuse, puhkepäevade, äärmise väsimuse või ammendumise või mitmeks päevaks pikka aega harjutamiseks. Naistel võib tekkida ka menstruatsioonide kadumine või sagedased luumurdud. Need näitavad liiga palju häid asju ja teil võib olla vaja meditsiinilist ja vaimset abi. Vaadake oma arsti, kellega pöördute psüühikahäirete poole, kes aitavad teil tervislikumalt harjutada.

Võimalikud probleemid

Tühjaks jäämine

Meditsiinilised tingimused

Punased lipud