Kuidas vabaneda kohapeal olevatest märkidest teie näol

Puudulikkus võib olla inimene, kuid see ei tähenda, et sa tahaksid seda kirjutada kogu su nägu. Akne, akne armistumine, vigastusarmid ja päikesekahjumärgid ei häiri mitte ainult oma makiaplaate, vaid ka piinlikkust, sügelemist ja valulikkust. Enamik ebasoovitavaid nahakahjustusi tekib ühel päeval päikest või akne kadunud loodusest ja järgnevast mittetäielisest hüperpigmentatsioonist. Fight oma masendav näo kohapeal kõigil etappidel kohese nahahoolduse ja preemptive akne breakout kontrolli.

Akne kohale hüvastijätmine

Peske oma nägu igal hommikul õlivaba puhastiga ja loputage kõik jäägid. Vürtsikas toonik igale nahale pundunud õlivabrikule puuvillapalliga.

Parandage ja vähendage laike, enne kui need on seadistatud

Hoidke purunemisel abiks salitsüülhappe puhastusvahendit enne voodisse pesta. Loputage hoolikalt.

Kui All Else ebaõnnestub, kasutage Makeupi

Niisutage igapäevaselt õlivaba niisutajaga, et nahka pehmendada ja õlitada ilma lisamata õli. Kandke niisutaja tiigile sõrmedele ja pehmige seda näole.

Kallutage pehmest koorivast puhastusvahendist oma peopesa ja töötage see nahka üks kuni kaks korda nädalas, et vabastada surnud naharakud ja unclog poore. Loputage hoolikalt.

Konsulteerige dermatoloogiga tsüstiliste akne või raskete, püsivate vallandumistega.

Ärge võtke akne plekidesse. See põhjustab armistumist.

Hoolige kõikidest uutest haavetest, aknast või vigastustest, antibiootikumide salviga. Hoidke akne turse jääga, sest põletik viib sageli püsivaid kohti.

Pese õrnalt ümber uute koorikute ja ära pühkige. Vintsi kahjustus tekitab tumedamaid armisid.

Niisutage uued armid ja koorid koos E-vitamiiniõliga päeva jooksul. Öösel kanna kakaovõid. Pimeduse vältimiseks kandke päikesekaitset kõikidest armidest.

Lighten scabing ja pimedad laigud alates armid või päike sidrunimahlaga. Kastke iga päev mahlakivi, kuni kohad vastavad naha toonile. Samuti on abiks salitsüülhappe puhastusvahend ja päevitusel kasutatavad armid valgendavad niisutavad ained.

Konsulteerige dermatoloogiga, et aidata retseptiravimite või kirurgia abil kergemaid armreid kergendada, täita ja aktsiisistada.

Kandke niisutav kreem ja koorige nägu meigipraimeriga. Silikoonipõhine praimer, kui karvkatte armid on silmapaistvad.

Gaseerige kortsutäit või selge näomaski toode mis tahes surutud armidel.

Tõmba pehmendaja üle lameda või tõusnud koha ja sega hästi oma sõrmedega või meik käsna. Tumeda punase laiguga katmiseks kasutage rohelise tooniga varjukit.

Kandke oma vundamenti käsnade või pintslitega, õrnalt õlavarrelisse asetatud. Ärge pühi! Määrake vundament musta pressitud pulbri kerge tolmutamisega.