Kuidas saada oma vertikaalse hüppega 6 – 14 tolli

Suurendades suutlikkust hüpata suurel määral, võib see aidata teil konkurentsist lahku lüüa ja võimaldada teil suurepäraseid mänge nagu korvpall, tennis, võrkpall ja võimlemine. Maapinnale lõhkimine ja õhus suur õhuvool nõuab jõudu, jõudu ja jõudu. Püstomeetriliste harjutuste, vastupanuõppe ja põhitreeningu harjutamiseks sobivate treeninguprogrammide abil saate oma hüppeid suurendada 6 kuni 14 tolli võrra.

Kombineeritud harjutused

Kombineeritud harjutused – nagu squats ja lunges – võtavad korraga kokku rohkem kui ühe lihasrühma. Koos kasvava tugevusega ühendavad harjutused rongi erinevatel lihasrühmadel koos töötama, nagu neljarattalised, vasikad, kõhrikud ja lihased teevad vertikaalse hüppe korral. Squats, lunges, deadlifts ja step-ups, teostatud kasutades barbells, dumbbells või kettlebellellid, kõik ühend harjutused, mis võivad aidata suurendada oma jõudu hüpped.

Tuum tugevus

Inktiveerivad harjutused, mis suunavad teie kõhu lihaseid, alaselja, vaagnaga ja puusad oma koolitusprogrammi, aitavad teie keha püsida tasakaalus ja stabiilsena hüppedes. Teie ABS-i töötab mitmesugused stabiilsuspalli, jalgratta kärpimise ja tagasikäikude koorimised. Supermensid, lamekatused ja linnukoed võivad aidata tugevdada oma alajäset ja transversaalset abdominit, mis on sügavalt asetsev kõhu lihas. Jalatõstukiga külgplaadid võivad oma puusad töödelda. Ja sillad tugevdavad kogu tuuma.

Plyometrics

Alumiste kehaplüomeetrilised harjutused, näiteks hüppeliselt maha kerkivad ja kasti hüpped, kasutavad vertikaalse hüppedel samu lõhkekehasid ja võivad seega aidata oma hüppeid suurendada. Tugipummu hüppe korral laske jalad lahti lükata, oma jalad lahku õrna laiusega ja plahvatades ülespoole nii kõrgele kui võimalik. Kastid hüppavad hüpata kasti ülaosale, jõusaalile või muule stabiilsele pinnale ja siis tagasi. Karbi kõrguse suurendamine korraga 1 või 2 tolli võrra aitab teil saavutada oma eesmärgi suurendada vertikaalset hüpet 6-14 tolli võrra. Enne kõrgemal kõrgusele jõudmist veenduge, et teil oleks võimalik hüpata ja asetada karbile nõuetekohane vorm.

Kaalutlused

Viige 10 minutit enne treeningut läbi dünaamiline soojendus, mis koosneb sörkjooksust, hüppenöörist, põlvedest ja ühe jalaga humalatest. Tehke harjutusi 2 kuni 3 päeva nädalas, treening peaks koosnema kahe kuni kolme harjutustest iga lihase rühma kohta. Täitke kolm komplekti ühe treeningu kohta. Kasutage resistentsuse taset, mis võimaldab teil täita vähemalt kaheksa, kuid mitte üle 12 korrakohase vormi. Enne uue treeningprogrammi käivitamist pöörduge arsti poole.