Kuidas saada meestele 50-le

Paljude meeste puhul on 50-aastaselt sobilik üsna feat. Miski ei ole muljetavaldav kui füüsiline sobiv vanem. Kuigi see võib olla raske, on see võimalik motivatsiooni ja raske tööga. Teie eesmärkide saavutamiseks peate tegema teatavaid elustiili muutusi.

Tasakaalustatud toitumine peab sobima. Kuna vanusest seostatakse mitu terviseprobleemi, jälgige, kui palju rasva tarbite, kuna see mõjutab teie südant.

Sööge tasakaalustatud toit, mis koosneb puuviljadest ja köögiviljadest, terveid teravilju, lahja valku ja päevikut. Tervislik toitmine on igas vanuses kuju võtma, see aitab vähendada teie kõrget vererõhku, madalat kõrge kolesterooli ja diabeedi juhtimist vanuse saamisel. (Vt viide 4)

Söö nii palju kiudaineid, töötlemata toiduaineid kui võimalik, sest see on teie tervise ja tervise jaoks väga tervislik. Nad aitavad vabastada teie keha rasvad ja kantserogeenid. (Vt viide 4)

Kuigi need ei ole vajalikud, võivad tervisetooteained olla väga kasulikud. Vitamiinid A, C ja E on teie eesnäärme jaoks suurepärased. Vitamiin B on mõeldud teie energia suurendamiseks, aidates samal ajal teie keha tõhusamalt toitaineid töödelda. Kaltsium aitab säilitada luutihedust ja struktuuri. Multivitamiin on täiusliku alguse algus. (Vt viide 5)

Ükskõik, kas tegemist on tennise, korvpalli või muu spordiga, leiate füüsilise tegevuse, mida te nautida. See muudab treenimise palju lihtsamaks. Sellised tegevused nagu süsta ja ujumine võivad teie liigestel olla lihtsamad. Sellised tegevused nagu lipp jalgpall ja lõplik Frisbee võivad olla rohkem ühiskondlik.

Enne venitamist ja pärast treeningut tegeledes. Pikendamine suurendab liikuvust, aitab ennetada vigastusi ja aitab teie lihaseid taastuda. Tehke dünaamilisi ulatusi enne treeningu soojenemist. Liikumiseks tehakse dünaamilisi ulatusi, neid hoitakse kaks sekundit ja korratakse 10-15 korda. Tõhusateks dünaamilisteks venitusteks on jalgade ja käppade ringid. Tehke staatiline venitus pärast treeningut jahtumiseks. Staatilised venitused tehakse üldiselt, jäädes seisma ja hoitakse 20-30 sekundit. Teie alumise keha efektiivne staatiline venitus on neljakordne tõmbamine. Teie ülemise keha efektiivne staatiline venitus on kummardus.

Tehke südame-veresoonkonna treeningut pärast soojendamist ja enne kehakaalu treenimist. See valmistab keha kaalutreeninguks, suurendades südame löögisagedust ja kehatemperatuuri. Südame on väga efektiivne põletades kaloreid ja keha rasva. See aitab teil säilitada terved kopsud ja tervislikku südant. See võib seisneda sõites, jalgrattaga sõitmisel või treppimismasina kasutamisel. Tehke 30 minutit kardiovi päevas vähemalt neli korda nädalas.

Tehke kaalutreeningu pärast kardiovaskulaarsust. Kaalukoolitus on väga efektiivne, kui põletada kaloreid ja keharasva ning suurendada jõudu ja lihasmassi. Tehke ühendi harjutusi, nagu näiteks pinkprussid, squats ja deadlifts. Need on üldiselt tõhusamad, sest nad sisaldavad korraga mitu lihasrühma. Optimaalsete tulemuste saavutamiseks kaaluge rongi kolm kuni neli korda nädalas. (Vt viide 3)