Kuidas rääkida oma sündimata lapse suurusest

Vähesed asjad on põnevamad kui teie sündimata lapse areng, kui olete teada, et olete rase. Hoolimata 21. sajandi arenenumatest tehnoloogiatest on teie laps, alustades vaid pliiatsi otsa suurusest ja kasvab 7 kuni 8 naelale lapsele, kes suudab elu säilitada väljaspool emaka ainult 40 nädala jooksul, on endiselt Looduse ime. Teie lapse suuruse välja selgitamiseks on mitu võimalust ja järgige seda, kuidas ta muutub nädalast nädalasse. See võib siduda teid beebiga emotsionaalselt ja aidata teil tunda suuremat osa teie elus olevast elust.

Arvuta oma maksetähtpäev. Kõige levinum meetod, mida kasutatakse, kui arvutada, kui teie laps tuleb, on arutleda oma viimase menstruaalperioodi esimesel päeval. Kui te plaanite rasestuda, on seda lihtsam jälgida. Kuigi teie arst kasutab teie viimase raviperioodi esimest päeva, peetakse teie arsti ettevalmistamise ajal kaks nädalat. Tüüpiline rasedus on 40 nädalat või 280 päeva pikkune.

Ostke raamatukogu või kontrollige seda oma raamatukogus, et arendada oma beebi nädal nädalas või kuude kaupa. Teie valikud on külluses. Paljud neist raamatutest on elavat kirjeldust ja tegelikke fotosid selle kohta, mida teie laps välja näeb ja mis toimub igal ajahetkel. Kuigi enesetunde tekib tavaliselt teie tsükli 11.-21. Päeval, võib sperma emakakaela limaskestal elada kuni neli päeva enne munarakendumist.

Vaadake internetti. Kui otsite oma otsingumootorit, saate valida mitmesuguseid valikuid, et leida “sündimata lapse areng nädalast nädalas” või midagi sarnast. Kasutage allikat, mille kaudu saate usaldada, näiteks loodud meditsiinikeskuse või sünnitusabi saidi. Seal leiad kirjeldused ja erksad pildid, mis selgitavad teie lapse suurust ja arengut. Seejärel võite edastada selle teabe perekonnale ja sõpradele ning lasta neil iga kuu koos teiega jälgida.

Helistage kohtumiseks sünnitusarstiga, kui olete umbes kaheksa nädalat mööda. See on siis, kui teie arst võib soovida sooritada oma esimese ultraheli, et dokumenteerida teie beebi suurus ja rasedustase. Vastavalt ob-ultrasound.net-ile on loote mõõtmised kõige täpsemad raseduse algul, umbes 7 kuni 13 nädalat. Mõõtmiskontroll hõlmab Crown to Rumpi, mis asub pea pea kroonist beebi põhja alusele. See on väga täpne loote suuruse mõõtmise viis. Teiste mõõtmiste hulka kuuluvad ka kaheosalise diameetri, milleks on 13 nädala pärast võetud beebi pea kahe külje läbimõõt; reieluu pikkuse test, mis mõõdab kõige pikema luu pikkust kehas, jalgade reieluu. Raseduse hilinemise mõõtmiseks mõõdab ob-ultrasound.net, et “kõhu ümbermõõt on kõige tähtsam mõõde, mis vastab loote suurusele ja kaalule, mitte vanusele.