Kuidas p90x-i jaoks on suur hulkurit

Kui olete otsustanud võtta P90X-i terviseprobleemi, peate alustamiseks vajutama mõnda dumbbelli. Programmi P90X loodud Tony Horton ja Beachbody toodetud segu sisaldab tugevusõpetust, paindlikkust ja kardiotooteid, et parandada oma kehalise võimekuse taset. P90X-i treeningu jaoks mõeldud hantele mõõtmise õppimine võib tähendada tugevat treeningut ja lihaste vigastamist.

Minge oma kohalikule spordihoova poodile või leidke sõber komplektiga hantlid. Spordikaupade kaupluses leiate tasuta kaalude või hantele piirkonnad, mis tavaliselt lisatakse spordirajatisse.

Valige algne hantli mass 8 lbs. Naisele või 20 naelale. Mees jaoks vastavalt P90X Fit Katsele aadressil Decidetostayfit.com/p90xFitTest.pdf. Need on P90X-programmi jaoks soovitatud minimaalsed stardimassid.

Lõpeta komplekt bicepsikestest, millel on hea vorm kuni ebaõnnestumiseni. Nii mehed kui naised peavad suutma täita 10 kordust 20-lb-ga. Või 8-lb. Kaalud vastavalt P90X Fit katsele.

Võtke teadmiseks, kui palju kordusi te täitisite, kui oleksite võimelised ületama 10. Kui saaksite hõlpsasti 15 või enam kordust teha, valige raskem kaal. 15 korduse komplekt peaks viimane kahekordne esitamine nõudma teie enda jaoks maksimaalset jõupingutust.

Valige dumbbells, mida saate kasutada 10 kuni 15 korduse jaoks, kusjuures kaks viimast nõuavad maksimaalseid jõupingutusi kõverdamiseks. Kaaluge järgmise suurusega hantli ostmist, sest teie jõud peaks programmi käigus paranema.