Kuidas mu reie väheneda

Kui teie reied on suuremad kui soovite, võib see põhjustada liigset keha rasva või kogunenud lihaskoe. Skeletite, siledad reed on tavaline soov nii meestele kui ka naistele. Kuigi te ei saa selles või mõnes muus keha spetsiifilisse kohta rasvavõimalusi, võite tulemuste saamiseks kasutada dieeti ja harjutust. Teil on vaja kombinatsiooni suurenenud aktiivsusest, täiustatud söömisharjumustest ja jõutreeningu harjutustest, et põleda üle kogu keha rasva üle kogu keha ja ka jalgade toonimist.

Sööge tervislikumaid toite, mis soodustavad kehakaalu koostist. Keskenduge tervislikele süsivesikutele, mis pärinevad teravilja leivast, rohelisest ja apelsini köögiviljadest ja puuviljadest. Sööge leelis valguallikaid, mida võib leida kaladest, kalkunitest, kõhutäidudest ja munavalgetest. Valides madala rasvasisaldusega ja rasvavabade piimatoodete, kui valite juustu, jogurti ja piima.

Vähendage oma portsjoni suurust, et süüa vähem kaloreid ja vähem rasva. Ameerika harjutusnõukogu soovitab iga toidukorra ajal vähendada portsjoni suurust 10-15 protsenti. See meetod aitab teil ületada ja tarbida liiga palju kaloreid ja liiga palju rasva.

Vältige töödeldud suhkru ja soola toitu. Koostisosade loetelus suhkru otsimiseks kasutage toiduainete märgistust, mis võib olla fruktoos, dekstroos või suhkur. Soolased toidud sisaldavad kartulipüüniseid, kristalle või lisandit sisaldavat lauasoolast koosnevat toitu.

Piirata alkoholi hulka, mida jooksete. Lõika oma tarbimine veerandist poole võrra sellest, mida te praegu joote. Alkoholisisalduse vähendamine toidus aitab kõrvaldada tühjad kalorid, suhkur ja süsivesikud.

Tehke oma jalgadele tugeva väljaõppe kaks kuni kolm korda nädalas. Kasutage kergemaid kaalu, mille abil saate iga treeningu jaoks teha 12 kuni 15 kordust. See stiil koolitab ehitajaks lihasjõudu, põleb kaloreid ja ei paku mahukate lihaskoe sisse.

Valige mitmesugused harjutused, mis sihivad reie esi, külgi ja tagumikku. Reie harjutuste näideteks on squats, lunges, jalgade liftid, jalgurullid ja jalgade pikendused. Jala pikendamise teostamiseks valige sobiv kaal, istuge jalgade laiendamise masinasse ja asetage oma jalad ette määratud korpusele välja oma keha ette. Teie jalad peaksid looma 90-kraadise nurga lähteasendis. Tõstke jalad üles, kuni jalad on sirged, painutage jalad aeglaselt, kuni olete taas algasendis ja korrake.

Tehke kardiovaskulaarseid treeninguid viis kuni seitse päeva nädalas 30 kuni 60 minutit ühe istungjärgu kohta. Tehke südame harjutusi pärast jõutreeningu harjutusi, füüsilise tegevuse algfaasis põleb teie keha säilitatud suhkrut energia jaoks, seejärel põletab energiat rasva. Valige harjutused, mis põletavad kõrget kalorikoguseid ja ühtlasi ka jalgade lihaseid toonides. Näidete hulka kuuluvad jalgrattasõit, astmelist aeroobikat, jooksmist, ujumist ja elliptiliste treenerite kasutamist.