Kuidas lüüa kodus joosta pehmepallis

Võistlevate võidusõitjate jõud võidab kõrge oskuste ja kogemuse. Kastmissüsteemid peavad mõistma, mida püüdja ​​üritab täita ja seejärel võidelda lahingukavaga täiusliku kiikuga. Tugevus, käsitsi silma koordineerimine, ajastus ja sportlik mängimine on kõik tegurid, mis hakkavad mängima, kui proovite pääseda kodus joosta pehmepallis. Pigi kiirus on vaid üks tegur, mida tuleb ületada, ja ka petlikkus, mille äärekivid toovad püsti.

Laadige oma kiik enne palli ründamist. Mõned treenerid nimetavad seda negatiivset liikumist. Võimsuse saavutamiseks peate palliga kontakteeruma kogu oma jõu ja jõu oma esiküljele. Et oma kehamassi ja hoogu esiplaanile jõuda, peate seda enne oma kiigust alustama. Kui hunnik hakkab kerkima, peaks suurem osa teie kaalust tagakäpp olema (parema käe jaoks parempoolse taigna jaoks) ja siis peaksite käima oma kiigust, viies selle edasi, kui pigi saab.

Kasutage oma puusi energiat genereerima. Teie käed ja käed saadavad nahkhiired läbi löögi tsooni. Kuid võime tulevad oma puusadest, kui te kiigate. Te peate oma puusad pöörlema ​​ja otstarbekusega. Hoidke oma tasakaalu või pole teil palli juhtimist üle aia.

Töötage oma kiigele rütmi ja tempo. Sa tahad, et teie kiik oleks ühe pideva liikumisega, mis tõuseb tempos, kui keera nahkhiir läbi löögi tsooni. Käivita aeglane ja lõpeb kiiresti. Ärge lõpetage ja alustad oma kiikuga või kaotate kogu hoogu.

Jälgige palli oma silmadega, alates hetkest, kui hunnik hakkab oma jõudu üles laskma, kuni teie palli jõuab pallini. Palli terav fookus on oluline. Ärge liigutage pead, et järgida pigi. Palli juhtimiseks peate seda lööma barjääri barjääri magusa kohaga. Selleks peate palli kogu plaadi külge vaatama.

Tugevdage oma keha ja seisund ennast, nii et olete valmis maksimaalse jõudluse saavutamiseks iga kord, kui asute taigna kastisse. Kaalukoolitus on suurepärane võimalus tugevamaks saada. Ringtreeningu harjutused aitavad tugevdada oma õlgade, käte, rindkere, abs, lihaslõikude, hamstrike ja vasika lihaste tugevust. Kõik need aitavad teil arendada võimsust ja võimaldavad teil koju sõita. Kui teil puudub juurdepääs ringtreeningseadmetele, saate tugevamaks, kui teete tõukefunktsioone, tõmbeid ja koorikuid.