Kuidas loomulikult kaltsiumit vähendada

Hüperkaltseemia on liigse kaltsiumi sisaldus veres ja see võib tuleneda mitmesugustest meditsiinilistest seisunditest nagu esmane hüperparatüreoos, neerupuudulikkus, vähk, D-vitamiini ülejääk ja liiga palju kaltsiumi toidus või toidulisandites. Kõrge kaltsiumisisaldus võib põhjustada neerupuudulikkust, kaltsiumi uriinis ja neerukivis. Kui teie arst on teile öelnud, et teie kaltsiumi tase on kõrge, on loomulikud viisid taseme alandamiseks, kuid seda ei soovitata teha arsti või alternatiivse tervishoiuteenuse osutaja juhendamisel.

Joo vähemalt kaheksa kuni 10 8-untsi klaasi vett päevas. Vähiuuringute tagajärjel aitab Cancer Research UK-i abil teie neerud teie kehas liigse kaltsiumi ära visata.

Tutvustage oma toidus rohkem kaunvilju ja teroome. Nende fütiinhappe sisaldus takistab teil kaltsiumi imendumist toidust, mis aitab hoida kaltsiumi teie süsteemist välja. Oad ja nisu idud pakuvad kõige rohkem fütiinhapet, märgib Massachusettsi Tehnoloogiainstituut.

Rääkige arstiga kaltsiumipreparaate katkestamisest, kui võtate neid.

Küsige oma arstil, et kontrolliksite D-vitamiini sisaldust veres. D-vitamiin on kaltsiumi tasakaalu säilitamiseks hädavajalik, ja liiga palju D-vitamiini võib kaasa aidata kaltsiumi kõrgele tasemele. Kui te võtate D-vitamiini toidulisandeid ja teil on D-vitamiini kõrge sisaldus, võib teie arst nõuda, et te lõpetate nende võtmise.