Kuidas valmistuda korvpalli proovimiseks

Kui te üritate korvpalli proovimist teha, peate seda nii vaimselt kui ka füüsiliselt ette valmistama. Harjutades põhitõdesid ja jõudes katsetamisse tipptingimustes, on teil kindel trennid muljet avaldada. Kasutage võimalust rakendada põhialuseid, mida te praktiseerite, konkureerides teiste mängijatega. Konsulteerige oma tervishoiuteenuse osutajaga, et võtta korvpalli hooajale füüsiliselt.

Tehke ettevalmistus harjutusi igal teisel päeval enne proovimist. Reisibürood hindavad teie sobivust ja pingutusi, mida saate mängu mängides anda. Korvpall on mäng, mis nõuab aeroobset vastupidavust ja energia anaeroobseid purunejaid. Soojendage jalgadega aeglaselt kaheksa kuni kümme minutit. Alternatiivne sprint 40 meetri kohta, eeldades kaitsva hoiaku ja libistades külgelt 40 meetrit. Andke endale piisavalt puhata, kuni vahetate oma tuule tagasi. Teie eesmärk on vahetada neid harjutusi 20 kuni 25 minuti jooksul.

Leia vähemalt üks praktikant. Praktika partnerid võivad motiveerida üksteist tungima raskemaks ja hindama ka teisi edusamme. Harjutamispartnerid võivad ka abiga tulistada, harjutades vastastikku vastastikku ja kandes palli järgmise lasku. Oma oskuste tõstmiseks leidke praktiline partner, kellel on rohkem arenenud oskusi kui teie.

Harjuta oskusi, mis on vajalikud positsioonilt, mida te tõenäoliselt mängite. Kui oled valvur, siis kasutage oma kolmepunktilist pildistamist, laske maha lööklaine ja laskuge kohalt teistelt nurkadelt. Praktika palli käitlemise oskusi, nagu kiiruse libisemise muutmine, ristlõikur ja libisemine. Kui mängid korvile lähedale, treenige hüpikkonks, tõmmake samm korvini ja pöörake lööklaine. Alati laske oma tavapartneril mängida mitteagresiivset kaitset. Prakteerige oma oskusi iga päev enne proovimist.

Mängige poole kohus mänge, milles on kuni kolm mängijat igas meeskonnas. Üksteisega mängimine on hea viis kiireks esimeseks sammuks. Kaitsemeetmete parandamiseks mängige ükshaaval reegliga, mille kohaselt kaitsev mängija peab peatama solvava mängija punktisumma enne, kui pall muutub valduses. Kui võimalik, mängige mängijaid, kellel on rohkem oskusi kui teil.