Kuidas vahetada beebi valgest piimani

Kui teie beebil on valem ja kestab 12 kuud, on peatselt aeg see üle viia joogipiima. Valge võõrutamine võib võtta aega ja kannatlikkust, kuid kaltsium, fosfor, vitamiin A ja D-vitamiin piimas aitavad teie lapsel endiselt tugevasti kasvada. Eduka võõrutamise edendamiseks on mitmeid samme. On oluline, et lehmapiima ei toita enne üheaastast aastat, sest enne seda ei saa seedetrakt veel oma valke seedima.

Valemi asendamine piimaga

Enne ülemineku alustamist otsustada, millist piima tuleb pakkuda. D-vitamiiniga rikastatud terve lehmapiim tuleks anda kuni vähemalt kahe aastani, välja arvatud juhul, kui teie laps on vegan. Veganid võivad eelistada soja- või riisipiima asendamist lehmapiimaga; Soolapiima võib anda üheaastastele lastele, kuid erinevad kaubamärgid sisaldavad erinevat kogust toitaineid. Veenduge, et piim on rikastatud vitamiinide A ja D ning kaltsiumiga. Võrdle kaubamärke, et leida suurema valgusisaldusega toodet. Riisi piim sisaldab ebapiisavaid valke, kaltsiumi ja B-vitamiine ning seega ei ole lastele soovitatav.

Pärast lapse esimese sünnipäeva sisestage piima aeglaselt, et tagada heakskiit ja jälgida sallimatuse või allergia. Alustage, asendades iga päev 8 oz. Või 1 tass valget suhkrut täispiimaga sippy tassis või pudelis. Kui te märkate oma väljaheites verd, kõhulahtisust, oksendamist, ekseemi, nõgestõbi, suu või lõua ümber löövet, nohu, köha, vilistav hingamine või hingamisraskused, pöörduge oma arsti poole; need sümptomid võivad viidata sellele, et teie väikelapse süsteem ei ole Piima jaoks piisavalt piima. Kui teie väikelaps võtab vähemalt 8 untsi. Piima päevas ilma allergiliste tunnusteta, proovige piima kogust suurendada. Lisage järk-järgult rohkem piima ja vähendage samal päeval päevas saadud valemit. Üks kuni kaheaastased vanurid peaksid võtma umbes 20 kuni 24 untsi. Piima päevas.

Sega 2 oz. 6 oz. Kui teie laps esimesena piima keeldub. Suurendage järk-järgult piima ja valemi suhet, lisades 2 oz. Piimast ja väheneb samaväärse koguse valemi kohta päevas. Kui olete seda proovinud ja keeldub ikkagi, proovige lihtsalt anda taldrikut. Piima aeg-ajalt. Lõpuks võib teie laps küsida piima. Püüdke panna piima teravilja või kartulipudrulisse. Võite ka proovida toiduga beebi jogurt, mis võib paremini heaks kiita. Supid saab valmistada ka piima abil. Suhkrute lõhna- ja maitseainete pulbrite või siirupite lisamine ei ole soovitatav, kuna teie laps ei pruugi kunagi kohandada tavalise piima maitset, kui need on sisse toodud.

Küsige oma arstilt enne rasvapiima vähendamist. Ehkki täispiim on lastele üldiselt soovitatav, võite pärast üle kaheaastase rasvapõletuse või rasvapiima minna üle minna, kui teie lapsel on rasvumise oht ja see kasvab tavaliselt.