Kuidas karabiinit kasutades tõmmata kotti

Hoolduskomplekti peatamine on mugav viis, kuidas saata karabiiniga purustatud kotti, mis on metallist nööpnõel, millel on väravakujuline ava. Karabiinid saab avada ja sulgeda kiiresti, nii et saate oma koti kõrgust vastavalt vajadusele reguleerida. Nad lukustuvad, et kott oleks kindlalt kinnitatud. On kasulik, et sõber hoiaks mulgustamiseks kotti, kui teete karabiin kinni.

Asetage redel nii, et mulgustuskoti kinnitus oleks ligipääsetav. Pöörlemiskoti komplekt sisaldab ahelat, pöörlevat riistvara ja kinnitusvahendeid. Need detailid võimaldavad mulgustamismudelil vabalt liikuda, hoides seda kindlalt kindlale õhuliinile kinnitatud.

Karbiibi kinni keerates kerise kangi kinnitusahela kõige kõrgemal küljel. Karabiinit kasutatakse pinge all oleva ahela pikkuse lühendamiseks. See suurendab koti kõrgust, ilma et see kaotab tugevust või kiigub mäestikus.

Tõmmake purustamiskott soovitud kõrgusele. Hea lähtepunkt on poksija silmade tasemel mööbliskottide markeering. See on koht, kus abi aitab. Üks inimene võib hoida kotti õigel kõrgusel, samal ajal kui teine ​​inimene lühendab ahelat karabiiniga.

Kinnita karabiin teise ketta külge, mis toetab purustamist kotti soovitud kõrgusel. Katsetage koti uus kõrgus ja vajadusel reguleerige. Kui sul on lukustatav karabiin, kruvige varruka, et lukustada värava suletud.

Enne mõnda trummimist läbiviimist kontrollige kotti, et veenduda, et see on keti, mäluseadme ja karabiiniga täiesti turvaline.