Kuidas puhastada gluteeni aju udu kiiresti

Gluteenisisaldus gluteenis tundlikel inimestel on seotud erinevate vaimse tervise probleemidega, alates ajurändest kuni ärevuseni ja depressioonini. Kui te tavaliselt gluteeni väldite, kuid mõned neist kogemata võtate, võib teil tekkida ajuröök kohe või see võib ilmneda mõne tunni või päeva pärast. Kui see lööb, ei ole kindel tulekahju, kuidas see ära minna, peale selle, et lasta gluteenil käia. On mitmeid viise, kuidas parandada ajurütmi, mis võib sulle töö viimastel tundidel tööle minna.

Määrake toode, mida sa sööd, mis sisaldas gluteeni, nii et võite selle ära süüa ja vältida aju udu halvenemist.

Joo mõnda vett. Vesi on ajutituvastuse vastu võitlemise oluline vahend, selgitab Ajumi Harmony Centre. Dehüdratsioon põhjustab aju udu halvenemist. Veetustatud keha ei eemalda ka jäätmeid ja toksiine tõhusalt, mis võib halvendada vaimset selgust.

Võtke jalutuskäik või nautige füüsilist tegevust. Harjutus suurendab teie aju verevoolu, suurendab teie energiat, alandab stressi ja saadab teie vereringesse endas head keemilised ained – kõik see aitab vaimset selgust. Harjutus aitab ka magada. Piisava magamise saamine on aju udu kõrvaldamiseks kriitiline.

Nõuetelektroonilise ravi saamine. Acupuncturists väidavad, et tava parandab vaimset selgust ja leevendab aju udu, aidates teie kehal toksiini kõrvaldada, luues lõõgastumise tunde ja taastades keha õige energia tasakaalu.

Võta nap. Kui sundite ennast töötama udu ajal, riskite oma närvirakkude üleastumist, mis omakorda südamestab aju udu, vastavalt Esther Sternbergi, M. D., tarbijaaruannete jaoks. Niitmine toimib nagu aju taaskäivitamine ja rahustab ületöötatud närve. Võtke mõni minut, et oma silmad kinni püsti ja lõõgastuda, kui te ei saa napist välja võtta.