Kuidas kasutada minu Ameerika timer 220 voltiga

Ameerika Ühendriikides toodetakse elektriseadmeid 110-voldistele pistikupesadele. Enamikus teistes maailma paikades aga vajavad elektriseadmed 220-voldist elektrivõrku. Uue elektriseadme, näiteks löögimooduli, pistik otse 220-voldisse väljavoolu võib seadet hävitada, liigutades seda sissetuleva elektrienergiaga. Enne oma jooksulint sisselülitamist saate ühendada pisemudeli ühendamiseks 220-voldise väljundiga USA-l oleku jooksulint.

Määratle oma jooksulint. “Võimsus” on termin, mida kasutatakse elektriseadme poolt kasutatud elektrienergia koguse kirjeldamiseks, seda suurem on võimsus, seda suurem võimsus seade kasutab. Kleebis näitab võimsust, mis sisaldab tehnilist teavet jooksulint jooksul selgroo või põhjaga seatud jooksulint. Kui te ei leia kleebist oma jooksulint, vaadake oma kasutusjuhendit või konsulteerige tootjaga.

Valige pingemuundur, mis suudab maksimaalse võimsusega töötada vähemalt 20 protsenti kõrgemal kui teie jooksulint. Näiteks kui teie jooksulint kasutab 2000 vatti, valige pingemuundur, mille maksimaalne võimsus on vähemalt 2400 vatti. Jooksevtõstukid toodavad tihtipeale võimsust, mis ületab nende maksimaalse võimsuse, kui need esmakordselt sisse lülitatakse. Kui võimsus, mida kasutatakse tõusu ajal, ületab konverteri maksimaalse võimsuse, võib konverter ja teie jooksulint rikkuda või hävitada. Selle probleemi vältimine on konverteri valik, kui suudab käsitseda teie jooksulint maksimaalse võimsusega võimsust.

Osta pingeregister “samm-alla” või “samm-üles-alla”. Madalam muundur on loodud selleks, et võimaldada 110-voldise Ameerika elektriseadme kasutamist välismaal 220-voldilises väljundis. “Ülitõuke” konverter võimaldab 110- ja 220-voldise seadmete vahetut kasutamist mis tahes tüüpi väljalaskeavaga. Pingemuundureid saate osta peamiste elektroonika jaemüüjate hulgas, näiteks Radio Shack või Best Buy, samuti veebis Amazon.com või voltageconverters.com.

Valige oma pingemuunduri sisendivalija jaoks “220v”.

Ühendage oma jooksulint osaleja konverteri esiosas asuvasse pessa.

Ühendage pingemuundur vooluvõrku ja lülitage sisse jooksulint.