Kuidas kaalust alla võtta õunasiidri äädikat, kaneenipirni ja küüslauguga

Kui kehakaalu langus oleks sama lihtne kui õunasiidri äädika, kaneenipära ja küüslaugu lisamine teie toidule, siis Ameerika Ühendriigid ei oleks rasvumise epideemiaga. Kuigi nende lõhna- ja maitsetugevdajad kaalulangusnõuete taga on mingit tõde, pole see kunagi nii lihtne. Enne kaalulanguse dieedi alustamist konsulteerige oma tervishoiutöötajaga.

Küüslauk ja kaalulangus

Küüslauk parandab südame tervist ja Phytotherapy Research’is avaldatud 2012. aasta uuring näitas, et see võib aidata ka kehakaalu tõsta. Selles uuringus uuriti mõne väävliühendite mõju küüslaugu, tiacremonooni massi järgi rasvunud hiirtel ja leiti, et see ühend võib aidata vältida keha rasva kogunemist. Kuigi küüslauk võib aidata hiirtel oma põgusa lahingus, on vaja inimeste uuringuid, et kinnitada oma kehakaalu kaotust.

Apple Aidari äädikas ja kehakaalu langus

Õunaseideri äädika kohta on esitatud mitu nõuet, sealhulgas selle võime aidata teil kaalust alla võtta. Need väited võivad põhineda Diabetes Care’is avaldatud 2004. aasta uuringul, milles leiti, et äädikas aitas parandada insuliinitundlikkust pärast kõrge karbamiidi sööki, mis tähendab, et see võib aidata vähendada toidu glükeemilist indeksi. See omakorda võib aidata kontrollida nälga. Kuid see uuring ei keskendunud kaalulangusele.

Cayenne pipar ja kaalulangus

Cayenne on vürts, mis lisab soojust toidule, kuid arvatakse, et see on kasulik ka ravimeid. On väidetud, et vürtsi, kapsaitsiini toimeaine on stimulant, mis aitab kaasa kehakaalu vähenemisele, suurendades teie kalorite põletust. Kuid see kalorite põletav efekt on väike, Memorial Sloan Kettering Cancer Center’i järgi, ja on vaja rohkem uuringuid, et välja selgitada, kas see põhjustab märkimisväärset kehakaalu langust.

Vihjeid ja kasutusala maitset suurendavatele toodetele

Tõendid, mis toetavad õunasiidri äädikat, kanepipuu ja küüslaugu kaalulangus, on õhukesed, kuid need toidud annavad tervisliku lisandina mistahes kehakaalu alandamise dieedile, lisades vähese kaloritusega maitset. Õunaviidari äädikas teeb teie roheliseks või teradeks peaaegu kalorsivaba salat. Saate lisada kanepipätsi supi või karusnahka, et anda väike löök ja maitse. Saute küüslaugu köögiviljadega või liha või röstitud röstitud nelk röstitud leiva kui tervena asendada või.