Kuidas vabaneda akne eemaldamisest loomulikult

Akne on piisavalt paha, kuid akne raskesti ligipääsetavates kohtades nagu teie selja võib olla heidutav. Kui teie keha toodab liiga palju rasu, võib see tekitada probleeme, blokeerides poorid ja tekitades pimples. See ärritav nahahaigus võib olla nii valulik ja piinlik, kuid sellel on vähe eelnevaid teadmisi, kuidas seda kõrvaldada, võib teil olla looduslikul viisil minimaalsel ajal akne vaba.

Dušš iga päev ja peske selga pehme seebi abil. Vältige liigset puhastamist, see võib põhjustada pimples purunemist, jättes armid. Loputage selgesõnaliselt sooja veega. Kuivatage oma jalgu korralikult, kui jõuate duššest välja, et mitte nahka süvendada.

Segage toores kaerahelbed veega paksuks pastaks. Kleepige kleebi seljale ja jäta see 15-20 minutiks kohale, enne kui seda õrnalt loputad. Akne ravi paranemise nägemiseks rakendage seda pasta nahale kaks korda nädalas.

Kandke lahti sobivad särgid, et vältida liigset hõõrumist ja nahaärritust. Naiste jaoks, kui olete kodus, lase nahal hingata, ilma rinnahoidjata. Kandke puhtaid riideid pärast iga kord dušši kasutamist, et vältida õli ülekandmist nahale.

Iga päev joo kuus kuni kaheksa klaasi vett, et aidata teie süsteemil ära visata toksiine, mis võib akne süvendada.

Kasutage rohkem oomega-3-rasvhappeid, mida tavaliselt leitakse kalades nagu lõhe, et vähendada paistetust. Lisage oma dieedile rohkem mereande, lahja liha ja lehtköögivilju ning eemaldage liigsed suhkrud, kofeiin ja töödeldud tärklised. Hoidke oma nahka tervislikumaks, vältides õrnalt toitu ja ülemääraseid suhkruid, et akne välja selgitada ja vältida.