Kuidas maoselaine sulatada

Rasvapõletus läbi elu võib mitte ainult tunda end eneseteadlikkusena, vaid võib samuti suurendada teie ohtu meditsiinilistele komplikatsioonidele. Insult, südamehaigused, eesnäärme- ja rinnanäärmevähk ning 2. tüüpi diabeet on kõik sellised raskused, mis võivad tekkida sellel rasvumisel. Kõhuõli sulatamine võtab kannatlikkuse ja õige mänguplaani. Lisage oma abs sellesse lähenemisviisi, kuid ärge lootke kaotada oma mao rasva, tehes seda ühe harjutusega.

Lisage oma toidule rohkem kiudaineid, keerukaid süsivesikuid, et end ära täita. Kaasa terved terad, oad, puuviljad, köögiviljad, pähklid, seemned, marjad ja teravilja tooted. Vältige valget leiba, valget riisi, muffinit, kooke, küpsiseid, kreekerit ja kõiki muid rafineeritud süsivesikuid.

Pöörake söögiisu väikese söögikorraga kogu päeva jooksul. Loo söögikordade kvaliteetseid valgusallikaid ja kõrge kiudainetega kompleksseid süsivesikuid. Küpsetatud kanarind, milles on aurutatud rooskapsas ja pruun riis, on toiduproov. Sööge iga kahe ja poole tunni järel.

Jooge klaasi vett iga oma söögikorraga, et aidata oma kõhtu täita ilma kaloreid lisamata. Asendage kõik kalorsusega sisaldavad joogid oma toidus veega, et hoida oma kaloreid alla. See hoiab teid ka hüdreeritud.

Vaadake, mida söötate restoranides. Vältida toidus ja toitudes, mis on valmistatud võid, kaetud kreemiliste kastmetega ja sulatatud sulatatud juust. Hoidke kaste ja hapukoor ka minimaalselt. Telli toidud menüüst, mis on küpsetatud, praetud või aurutatud. Otsige spetsiifilisi märgiseid, mis näitavad, et toidus on rasvavaba koostis.

Valige sobiv kardiovaskulaarne treening ja tehke seda piisavalt sageli, et põletada kogu keha rasva. Ameerika spordimeditsiini kolledž soovitab kehakaalu langetamiseks 60 kuni 90 minutit. Alusta välja vähemalt 45 minutit südame, kolm päeva nädalas. Jätkake seda summat, kui kaotate oma kõhtu ja suurendate seda, kui te seda ei tee. Suurendage oma kaloritetust, vahelduvalt edasi-tagasi kõrge ja madala intensiivsusega. Tehke oma treeningu mitte-järjestikustel päevadel.

Suurendage oma lihasmassi, et põletada rohkem kaloreid. Tõstke kehakaalu kolm päeva nädalas südamehaiguste vaheldumisi ja tehke harjutusi, mis on suunatud kogu kehale. Näited on pinkprussid, puhtad ja pressid, tornid, tricepsi tõusud, lokid ja tõusud. Laske 10 kuni 12 kordusega, tehke kolm või neli komplekti ja lühikese puhkuse vahele jääte, et hoida oma südame löögisagedust.

Tehke Pilatesi harjutusi kodus või klassis kaks või kolm päeva nädalas, et häälestada ja pingutada oma midsection. Pilates põhjustab jõuliselt teie põhilisi lihaseid, samal ajal käte ja jalgade liigutamist. Kui sulle klassi atmosfääri ei meeldi, investeerige DVD-sse kodukasutuseks.