Kuidas kaaluda cpap

Kui teil on ülekaalulise liigse kehakaalu tõttu kehv unetus, võite juba tunda CPAP-i või pidevat positiivset hingamisteede rõhku, mis on uneapnoe ravi, mille kaudu masin hoiab hingamisteedes lahti, kandes maski suu ja nina üle . “Clinical Sleep Medicine” ajakirjas avaldatud uuringutes ei järeldu, et CPAP-i ravimeetodid annavad kaalulanguse tulemusi, kuid paljud inimesed teatavad energia suurenemisest, mis võib aidata kaasa tervislikumaks eluviisiks.

Mõista, et ainult CPAP ei tooda kaalukadu tulemusi. Illinois Neuroloogia Instituudi puhkekeskus järgis rasvunud patsiente, kellel oli CPAP-ravi ühe aasta vältel ja kellel esines esialgset kehakaalu kaotust, kuid ükski ei jõudnud selle aasta jooksul märkimisväärsete tulemustega – mõnedel patsientidel oli ka kaal. Uneapnoe ravi üksi ei olnud tulemuste saavutamiseks piisav.

Hangi piisavalt magada ja alandage stressi. Kaiser Permanente uuring, mis avaldati “Rahvusvahelises rasvumise ajakirjas”, näitas, et 6 kuni 8-tunnise une puhastamine öö kohta vähendab stressi ja võib aidata teie kehakaalu langetamise eesmärke. CPAP-ravi on kõige tõhusam uneapnoe ravi, mis tähendab, et ravi kasutamine aitab teil kaotada kaalu, kui teil on unehäired.

Kasutage oma ekstra energiat õhtul magada põletada liigseid kaloreid koos kasutamise. Kaiseri uuring näitas, et harjutuste minimaalne tase on 180 minutit nädalas, mis on kooskõlas haiguste tõrje ja ennetamise keskuste soovitusega üldiselt hea tervise jaoks vähemalt 150 minutit nädalas. Kogu päeva jooksul võib harjutus katkestada 10-minutiliste segmentidega samade kalorite põletamise eeliste jaoks.

Lõika kalorikogus. Kaiser Permanente uuring soovitas päevasel kalorit vähendada 500-le ja DASH dieedi järgimist – toitumisviisid hüpertensiooni peatamiseks. See toitumisplaan näeb ette, et naatriumisisaldust säilitatakse päevas või alla 2300 mg päevas, tarbides kuus kuni kaheksat portsjonit terveid teravarusid, neli kuni viis portsjonit köögivilja, neli kuni viis portsjonit puuvilju, kaks kuni kolme portsjonit madala rasvasisaldusega piimatooteid ja kuus Või vähem tailiha liha portsjonit. Lisaks sööge kaunviljad, pähklid ja seemned nelja kuni viis korda nädalas, pluss viis või vähem portsjonit maiustusi nädalas ja kaks või kolm tervislike õlide portsjonit päevas. Vältige trans ja küllastunud rasvu, alkoholi ja kofeiini.

Võtke ühendust oma arstiga. Koos võite otsustada, millised on teie toitumisvajadused, ja seada konkreetsemad kalorsusega seotud eesmärgid. Enne uue harjutusprogrammi alustamist soovite ka arsti nõusolekut. Kombineerige oma CPAP-ravi mõistlike kehakaalu langetamise strateegiatega head ööd ja õrnat vöökohta.