Kuidas ravida sissetoodud juukseid

Kasvanud juuksed on tingitud juuste lõpust, mis püütud naha all, kui see kasvab jätkuvalt. Piirkond tavaliselt nakatuda ja täidetakse, mis põhjustab sageli inimesi, kes püüavad nakatunud ala valida või popida. See toob kaasa kahjustuse ja armistumise, jättes nahavärvuse värvist pika aja pärast kehastunud juuste paranemist. Õnneks võib värvunud ja randunud nahk olla efektiivselt vähenenud, järgides rutiini, mis pehmendab kahjustatud kude, pehmendab nahka ja toonib nahka ainega, mis kiirendab naharakkude kulumist.

Värsketest kudedest pehmendamiseks kasutage mitte-komedo gogeenset õli. Mittekodeedogeenseid õlisid saab nahal kasutada, ilma nahka ummistamata. Nad lahustavad õrnaid õlisid, mis on põhjustatud teie nahka peituvate bakterite, hormoonide ja surnud naharakkude poolt. Arganõli, kanepiseemneõli ja Shea või on mitte-comedogenic ja pehmendav, mis tähendab, et nad võivad ka pehmendada nahka pehmeks kuma. Kuidas seda teha: vala 1 spl. Mitte-comedogenic õli oma peopesa ja levitada see üle piirkonna, mida mõjutab armistumine. Kasutage oma sõrme õli massaažiks nahale. Viige oma sõrmed aeglase, sügava, ringikujulise liigutusega kolm minutit. Asetage auruvat kuumad pesemisrõngasid pinnale ja jätke see seinale, kuni pestakse täielikult jahtuda. Selles astmes kasutatud soojus avab teie poorid, võimaldades mustusel põgeneda. Ülejäänud õli pühkimiseks kasuta puhastuslapit.

Puhastage pehmendatud kudesid, kasutades looduslikku ja kergelt abrasiivset exfoliant. Desquamation on keha loomulik protsess, mis laseb vana naha nii, et uus nahk ja tulevad pinnale. Rasvane nahk takistab selle protsessi, surnud naharakkude hõivamist ja akne tekitamist, mis põhjustab bakterite teket folliikulites. Koorimine võib aidata vabaneda sellest vanast, räiguslikust nahast. Söögisoodat koosneb siledatest, ümmargustest osakestest, mis suudavad puhastada surnud, kahjustatud nahka ilma kriimustamata, ärritava või naha kaapimisega, muutes selle kasulikuks ka läikivaks. Kuidas seda teha: vala 1 spl. Söögisoodust kaussi ja segage 1 tl. Veest sisse. Levitage söögisoodat närimispiirkonnale, mis oliiviõli küljest lahti võetud, ja massaaži kolmemõõtmelises ringis. Olge ettevaatlik silmaala vältimiseks. Loputada nahka sooja veega. Söögisoodat võib nahale ärritada, seega kasutage seda koorimise meetodit säästlikult.

Toonige ala kõrge C-vitamiini sisaldusega ainega, sest sidrunhape vähendab surnud naharakkude, C-vitamiini või askorbiinhappe levikut, suurendab naharakkude kasvu. Mõlemad on lemonos ja muudes tsitrusviljades. Kuidas seda teha: laske puuvillast padjad lahjendatud sidrunimahlaga ja kasutage padjaid armarünnakutele. Lasta sidrunimahla leotatud padjad jääda nahale vähemalt 10 minutit, seejärel eemaldage padjad, et nahk oleks kuivanud.

Mida sa arvad? Enne seda lugedes arvasite, et võite õli kasutada naha puhastamiseks ja surnud naharakkude eemaldamiseks? Kas te üritate mõnda neist meetoditest, et vabaneda sissetungivatest juuardetest? Mis on teie nahahoolduse rutiinne? Andke meile teada kommentaaride sektsioonist!