Kuidas peatada juuste värvimist

Halli muutvad juuksed on vale sünteesi ebaõige tulemus. See on eeskätt pärilikkuse tulemus, kuid need, kelle juuksed muutuvad halliks, ei pea istuma ebaharilikult ja aktsepteerima värvuse kadu kui tegelikkust. Seal on palju kunstlikke värvaineid, mida saate oma salongis osta või isegi muuta oma värvi kodus, kuid on ka rohkem füüsilisi viise, kuidas oma juuksed värvi tagasi tuua.

Kombineeri üks tass kookosõli ja mahl ühelt pressitud sidrunist ja segage see kokku 5-10 minutit. Pange see segu juustele ja laske sellel enne selle pesemist umbes 15 minutit istuda. Tehke seda umbes kolm korda nädalas. On võimalik, et saate oma juukseid tumedat värvi säilitada – see toimib kõige paremini 70-aastaste mustad juuksed. See ei ole meditsiiniliselt tõestatud, kuid see on rahvaparandus, mida paljud Filipiinidel järgivad.

Võtke 1 tassi tugevat mustat teed ja segage see 1 spl. Soolast. Laske see segu istuda, kuni see muutub külmaks. Tõmmake tee ja massaaźige segu oma peanahasse nii, et see jõuab juukse juureni. Lase istuda enne selle loputamist. Ärge šampooni pärast selle kasutamist. Tehke seda umbes kolm korda nädalas.

Kui te pesete juukseid iga päev, kasutage väga kerget šampooni. Karmimad šampoonid mõjutavad tavaliselt valk sünteesi negatiivselt ja kaovad värvi. Pese oma juukseid, masseerige oma peanahka aeglaselt ja põhjalikult. See soodustab verevoolu ja muudab peanaha tervislikumaks, kui juuksed kasvavad. Pärast šampooni kasutamist kasutage konditsioneerit, et oma peanahka veelgi parandada

Proovi võtta 1 spl. Blackstrap melassi iga päev kaks nädalat, kui soovite näha kiireid tulemusi vabanemiseks halli juuksed. Anekdootilisi tõendeid on jagatud, et mustadest melassid muudavad graanuliprotsessi ja taastavad juuste värvi. Blackstrap melassi müüakse tervise toidukauplustes ja see sisaldab kaltsiumi, magneesiumi, kaaliumi ja rauda. Need elemendid aitavad edendada tervislikke juukseid, kuid jällegi pole teaduslikke tõendeid selle kohta, et see hoiab ära hallid juuksed.