Kuidas teismelistele kaalu saada

Kui liiga õhuke on, siis tunnete end enesestmõistetutena või häirib osalemist keskkoolide spordis, nagu jalgpall või jäähoki, siis võivad usaldusväärsed strateegiad aidata teil saavutada rahasid ja saavutada kaal, mis muudab end emotsionaalselt ja füüsiliselt paremaks, eriti kui arst on maininud Et see oleks teie tervisele kasulik. Jätke proovimatuid toidulisandeid ja valige kaloreid lisamiseks kvaliteetne toitaineline toit. Harjutus muudab ka teid tugevamaks ja aitab kaasa lihasjõu arengule, nii et te ei võta ainult keha rasva.

Kuidas lapsed kehakaalu tõstavad?

Kui püüate saavutada tervislikke lihaseid, püüdke panna umbes 1/2 kuni 1 naela nädalas. Selle eesmärgi saavutamiseks aitab kalorite ülejääk 250-500 kalorit päevas koos sobiva harjutusega. Sööge neid kaloreid lisaks neile, kellel on oma kehakaalu säilitamiseks vaja. Küsige oma arstilt, et saaksite selle kaalutõusu määra kindlaks määrata, võttes arvesse teie suurust, vanust, sugu ja seda, kui palju te saate. Suurte portsjonide suurused on üks ilmselge viis kalorite lisamiseks, kuid karjatamine korrapäraselt, kunagi toidu vahele jätmine ja valimine Muud olulised strateegiad on toiteväärtuslikud, kalorsusega tihedad toidud; piisavalt magada toetab jõupingutusi tervisliku kehakaalu saavutamiseks. Uni annab aju arengu, kasvuhormooni vabanemise lihaste arengu ja luu kasvu toetamiseks. Hankige nõutav 8-10 tundi öösel, et kontrollida oma kehakaalu – see aitab teil koolis ka paremini toimida.

Lisage kaloreid toiduga

Soda, maiustused, pitsa, kiirtoit ja junky töödeldud suupisted on palju kaloreid, kuid nende söömine liberaalselt, kui te üritate kaalust alla panna, toob kaasa hulga keha, mitte lihaste. Valige kõrge kalorsusega toidud, mis pakuvad ka õiglast toitainete kogust. Valge sortide asemel vali tiheda teravilja leiba, vali puljongipõhise supi asemel valge tšilli, teraviljahelveste asemel hakkab grunat sööma; lisaks võtavad ka ekstra kaloreid. Lisage 1/4 tassi rosinaid oma hommikuse teravilja jaoks täiendava 110 kalorini, lisage 1 untsut pähklit oma lõunasöögi jaoks 170 kalorit, lisage 1/4 avokaadost õhtusöögi tako jaoks 80 kalorit. Küpsetage kuuma teravilja piima asemel, lisage piimakolbi kuiva piimapulbrit, lisage juust võileibu külge või leotke maapähklivõi kreekeritele või röstitud toidule, et muud söögikordi lahti teha.

Suupiste kaalu suurendamiseks

Kool, koolieelne tegevus ja nädalavahetuse töö tähendab, et te ei ole alati köögi lähedal, et segaks kõrge kalorsusega silee või sööki. Kogu tervislikke suupisteid, et vältida kalorite kiirtoidurestorani või mugavat kauplust; 1/2 tassi raja segu pakub umbes 350 kalorit, 1/3 tassi kuivatatud aprikoosid on umbes 100 kalorit ja 1/4 tassi Kuiva röstitud indiapähklid sisaldab umbes 200 kalorit. Pakkige maapähklivõi võileib tervete lehtedega, täisteraleibi muffin või jogurt teistele tervislikele kaasaskantavatele suupistetele. Kui teil ei ole aega kogu toitu sööma minna, valige suuremate kalorite jookide nagu 100-protsendiline puuviljamahl, piima või toidukorra vahetusjoogid söögikordade vahel; segage vadakuvalku kast Piima ja pange see koos banaaniga pärast treeningut, et asendada põletatud kaloreid ja toetada lihaste kasvu ja parandamist. Juustupulgad, keedetud munad ja deli liha on muud kerged suupisted, mis annavad pärast treenimist proteiine ja kaloreid.

Harjutus kehakaalu kasvu toetamiseks

Aktiivsel põletamisel põlevad kaloreid, kuid te ei tohiks seda vältida, sest soovid kaalust alla võtta. Optimaalse kasvu jaoks on teil igapäevane tegevus tund. Kardiovaskulaarne aktiivsus toetab tervet südant ja hingamisteede süsteemi – nii sõidake oma jalgrattaga, sõidate rööbastee meeskonnaga või jalutage kooli; mõned teie 60-minutilist igapäevast tegevust saab kasutada massi ruumis. Tugevuskoolitus toetab lihaste arengut ja ühist tervist. Treenige kogu keha, kaasa arvatud puusad, jalad, rind, seljaosa, käed, õlad ja abs, liikudes nagu squats, lunges, triceps laiendused, lokid, pressid ja read. Lihase suuruse suurendamiseks tõstke kaalu, mis on piisavalt rasked, et teha kaheksa kordust kõige paremini hea vormistusega. Tehke iga treeningu jaoks kaks või kolm komplekti ja suurendage kaalu, kui kaheksa reps tundub liiga lihtne. Rong koos kaaluga mitte järjestikustel päevadel, nagu esmaspäevast kolmapäevast reedeni või teisipäevast neljapäevani. Konsulteerige treeneriga või isikliku treeneriga, et töötada välja oma vanusele ja sobivusele vastava programmi.

Realistlikud kaalutõusud

Kui jõuate puberteedi lõpuni, hakkab teie keha loomulikult täituma – tüdrukud saavad puusa- ja reied suuremat kaalu, samal ajal kui poiste kostüümid kasvavad laiemalt, nii saavad poisid ja tüdrukud rohkem lihasmassi. Mitte igaüks ei jõua puberteedi samaaegselt ja täielikuks arenemiseks võib vajada kolm kuni neli aastat; mõned keha tüübid on geneetiliselt libedad ja külgedel, nii et suurtähtumist lihtsalt ei juhtu. Kui teie vanemad loomulikult kalduvad kergema keha tüübi poole, võite ka seda teha. Saate süüa tervislikumaid toite ja harjutada tervislikumaks, kuid ei muuda keha loomulikku tendentsi olla õhuke. Samuti saate oma stressi ja meeleolu läbi vaadata. Olles ülepaisutatud, peate enesele tundma surve või muret kooli jõudluse kui ka depressiooni pärast, võib põhjustada liigse kehakaalu kaotust. Kui olete murelik, ülekoormatud või kurb, otsige juhiseid kooli nõuandjalt, sõberelt või pereliikmetelt.