Kuidas kasutada hernese hingamisteede ravimiseks musta seemneõli

Hepatiit C viirus, muidu tuntud kui HCV, on seisund, mis kutsub esile maksapõletiku. Kuigi viirus võib olla äge või lühiajaline, teatavad haiguste tõrje ja ennetamise keskused, et 85% inimestest on diagnoositud krooniline HVC. Mustine seemneõli sisaldab ühendi timokinooni, mis võib aidata leevendada HCV sümptomeid, kuna ühend sisaldab põletikuvastaseid omadusi. Lisaks väidab musta seemneõli pooldaja, et õli võib samuti aidata parandada maksa funktsiooni, vähendades seeläbi HCV-ga seotud sümptomeid nagu kollatõbi, väsimus ja emotsionaalne ebastabiilsus. Enne mustade seemneõlide sissevõtmist ja muude ravivõimaluste leidmiseks konsulteerige oma tervishoiuteenuse osutajaga.

Alusta HCV ravi, imetades 1 tl. Musta seemneõli igapäevaselt. Suurendage annust aeglaselt, et leida teie jaoks sobiv musta seemneõli ülempiir. Pidage meeles, et tootjad soovitavad piirata oma musta seemneõli ööpäevast tarbimist umbes 2 tl.

Neelake mustane seemneõli ise või lahjenda see oma valitud joogiga. Ärge kuumutage õli ega lisage õli kuuma joogi või toiduainete hulka, kuna kuum võib HCV-i ravimiseks vajaliku õli keemilisi ühendeid hävitada või muuta.

Kirjutage oma reaktsioonid mustale seemneõlile. Kui te ei täida paranemist, suurendage veidi annust, jäädes soovitava koguse piiresse. Mustaseemneõli suhtes tundlikele inimestele peaks algama mustanaha õli pooleteisalatust tarbimine igal teisel päeval esimeste nädalate jooksul, enne kui õli tarbitakse igapäevaselt. Kui märkate oma haigusseisundi paranemist, säilitage tulemusi päevase annuse võtmisega 1 tl.