Kuidas vältida vistrikku ilma hüpates

Kui Murphy seaduse nahale oleks olemas, oleks vistrik alati oma näo pinnale alati õigel ajal erakorraliseks. Mitmesugused tegurid võivad põhjustada mustpead, valgepeksud ja pustulid, sealhulgas toitumine, kosmeetika, stress, hormonaalsed muutused, ebapiisav puhastamine ja liigne õli. Selle asemel, et pigistada, tõmmata või tõmmata vistrik ja riskida arm, eemaldage see niiskuse ja survega.

Pese käsi ja kuivake. Seejärel pühkige ettevaatlikult kogu oma nägu, kaasa arvatud vinguga mõjutatud piirkond, kasutades oma käeulatuses antibakteriaalset puhastusvahendit. Laske nahal mõni minut õhu käes kuivada või õrnalt käsitsige see rätikuga.

Asetage sõrmeotsa mee või mustuse või savi mask. Summa peaks olema piisavalt suur vimiku katmiseks. Puhastage ettevaatlikult vistrikuga ravi ja jätke see kuivamiseni, tavaliselt alla 15 minuti. Nagu muda või savi, aitab mesi eemaldada lisandeid, kuid see ei ole täielikult kuiv ja jätab selle umbes 10 minutiks.

Kui töötlemine on kuivanud, loputa pühkida ja asetage see osa väga kuuma voolava veega. Vältige liigset vett ja kui märg ala on ikka veel kuum, vajutage seda kindlalt vistriku vastu, kuni lapi on vaevu soe. Korrake korra või kaks korda.

Töötlemine hakkab pehmendama ja eemalduma pesutitruni küljes, nii et loputa kangaid enne iga kord tupsutamist. Te teate, et vistrik pehmendab ja läheb rohkem pea kuumuse ja ravi joonistamise infektsiooni tõttu. Kui ravi on täielikult eemaldatud, asetage märg kuum riie vastu vistrikust viimast korda ja pimeduse eemaldamiseks pühkige kindlalt ülespoole, allapoole või külje suunas. Võimalik, et peate paaritama.

Pimpled ala võib pärast pea eemaldamist veidi veritseda. Kui jah, siis asetage uus puhastuslapu sektsioon jaheda jooksva veega ja suruge seda mõne minuti jooksul kindlalt vastu kahjustatud alale. See peaks verejooksu peatama. Kasutades puuvillapalli või Q-otsa, kandke tooner plekidesse puhtaks ja rahulikuks põletikuks. Jätkake oma normaalse nahahoolduse režiimi.