Kuidas peanahka niisutada

Peanaha niisutamine võib päästa teid pihustamast ja ebamugavast seisundist, mis on seotud kuivale peanahale, nagu kõõm, ekseem ja seborröiline dermatiit. Võite lisada peanahale niiskust koos oma kohaliku apteegi ja salongi toodetega või proovige looduslikke retsepte ja ravimeid nagu kaerahelbed ja õlid. Hüdratsioon on ka seestpoolt, seega kindlasti juua rohkelt vett, et hoida keha ja peanahka korralikult hüdraatunud.

Kasutage kuuma õli töötlemist. Teie kohalikust apteegist on saadaval mitu kuumaõli, mida saab kasutada lisaks peanahale sügavale niiskuse infusioonile lisaks kahjustatud juuste niisutamisele ja paranemisele. Massaaž peanahas, mähkige oma juukseid rätikuga ja laske 30 minutit. Loputage leige veega ja šampooniga.

Leidke seerumit, mis on valmistatud eriti kuivale peanahale. Saadaval apteekides või salongides on nendel raviprotsessidel sellised koostisosad nagu looduslikud õlid ja kemikaalid, mis on ette nähtud peanaha tervise parandamiseks, taastamiseks niiskuse eest ja isegi rasvade imamiseks. Paljud neist on šampooniseemneid, mis on valmistatud enne šampoonimist.

Proovige seesamiõli töötlemist. Alustage 1/4 tassiga kaussi, lisades rohkem, kui te otsa saate. Iga seesamiõli teeb, kuigi eelistatud on orgaaniline. Niisutage juukseid ja masseerige õliga peanahka sõrmedega. Peanaha massaaž suurendab peanaha verevoolu ja aitab surnud nahka kuivada. Seesamiõli niisutab peanahka. Lase õli istuda peanahal vähemalt 5 minutiks või jätta üleöö maksimaalse niisutava toimega.

Massaa˛i oliiviõli pehmesse niiskesse või kuiva juustesse, et saada sama kasu kui seesamiõli. Oliiviõli on juba sajandeid kasutatud peanaha niisutajaks ja arvatakse, et see parandab juuste tervist. Kata juukseid juurtega keskendunud oliiviõliga, et anda oma kiududele ka hüdratatsiooni tõukejõu.

Segage 4 supilusikatäit kaerahelbed koos 2 supilusikatäituga oma lemmikvannist, et luua peanahale niisutav pasta. Loputage juukseid kõigepealt šampooni tavalise šampooniga ja loputage šampoon täielikult välja. Masseerige ja pühkige kaerajahu ja kondiitritoote segu ühtlaselt läbi peanaha, kasutades sõrmeotsteid. Loputage kaerajahu segu juustest täielikult.