Kuidas hoolitseda mustade laste juuste eest

Juuksed asjad Wisconsini lapsendamise vahendid jagavad, et juuksed on lapse jaoks oluline kultuuriline mõtlemine ja võivad aidata enesekindlalt hoolitseda õigesti. Lisaks lokkele on mustad juuksed unikaalsed teistest juuste tüüpidest, kuna need on loomulikult kuivamad, jämedamad ja tihedamalt pakitud. Kuna mustad juuksed on ka vähem küünenaha kihti, on see haavatavam kahjustuste ja purunemise eest, kui te ei kasuta õigeid juuksehooldustooted.

Pese lapse juukseid iga 7-10 päeva järel. Shampoo võib põhjustada mustale lapsele juukseid, et need muutuksid liiga kuivaks, seetõttu soovitab WebMD kasutada niisutava šampooni, mis on mõeldud kuivadele juustele. Alternatiivina on Pennsylvania lastehoiu koolitusprogrammis öeldud, et saate kasutada teie lapse juuste loomuliku sära säilitamiseks šampooni, mille pH on 5. Kui teie laps ei ole piisavalt vana, et oma juukseid pesta, pühkige 1 spl šampooni tema juuksed ja kasutage seda, et see jaotada ja masseerida peanahka. Loputage šampoon sooja veega. Kui teie lapse juuksed on paksud, šampoon ja loputage juuksed uuesti.

Seadke lapse juuksed iga päev. Pärast lapse juuste šampoonimist kasutage alati konditsioneerit. Peske mustad juuksed koos juuksepalsamiga, mille abil pesete lapse juuksed šampooni asemel konditsioneeriga. Kanda lapse juuksed tootja poolt soovitatavale kliimaseadmele. Enne toote loputamist sooja veega eemaldage õrnalt niisked juuksed kammiga.

Kuivatage oma lapse juuksed. Kui soovite, et juuksed oleksid õhu käes kuivanud, kasutage vannituba. Kuivamisprotsessi kiirendamiseks kasutage difuusori lisaseadmega juukseluku madala soojendusega seadeid.

Tõmmake oma lapse juuksed kammide või pehmete looduslike harjastega pintsliga. Kui teie lapsel on pikemad juuksed, peate võib-olla jagama selle vähemalt nelja ossa. Alustage lapse kaela naelu ja õrnalt kammige juukseid välja, et välja töötada kõik sõlmed ja tunglesid. Kui te oma juukseid pintslid puhastate, lisage juuksevärvi või juukseõli.

Stiil oma lapse juuksed. Proovige soengutest lahti lipsuaineid, naturaalisi aednikke, kobaraid, hobusteid või juuksed maha jätta.