Kuidas eemaldada vee pärast ujumist kõrvad

On tavaline, et vesi satub pärast ujumist kõrva kanali sisse. Vesi eemaldamine on oluline, kuna kõrvapalli sees olev niiskus võib põhjustada kõrvapõletikku või “ujujate kõrva”. Pärast ujumist vett kõrvadest eemaldamine on lihtne protsess, kuid seda tuleb teha kohe pärast vee väljumist.

Rake välja oma peaga. See on kõige lihtsam ja lihtsam viis vee eemaldamiseks pärast ujumist kõrvad. Suur osa veest lihtsalt valab teie kõrvad hea kõveriku korral.

Pane oma kõrvad. Tehke seda, hoides oma nina suletud sõrmedega, sulgege huuled ja puhutage õhku ninaõõnde. Te märkate, et teie kõrvadesse on rõhu tekitamine ja teie kuulmine väheneb.

Asetage tilgad alkoholi hõõrudes kõrvadele. Hõõrudes alkohol kuivab veega kokkupuutel ja ei kahjusta su kõrvad. Võimalik osta kõrvadele vesi, kuid need sisaldavad ligikaudu 95 protsenti alkoholi hõõrumist ja on palju kallimad kui tavaline alkoholi hõõrumine. Pöörake kõrvu üles ja asetage piisavalt kõrvu kõrva, et kuulmine väheneks. See on tavaliselt umbes viis kuni kuus tilka.

Tõmmake oma kõrvapulgale ja kange. See aitab alkoholi hõõrumisel langeda edasi kõrva kanalisse. Sa tahad, et tilgad saaksid nii sügavale kui võimalik, et pääseksid sees olevasse vette.

Oodake vähemalt 30 sekundit, kui hõõrduv alkohol neutraliseerib teie kõrva vett. Ärge muutke oma peaga positsiooni ootamise ajal. Kõrv, kuhu pange tilgad, peaks ikkagi olema ülespoole.

Pöörake pea üle ja laske alkoholi hõõrudes lasta välja kõrva. Rõivas alkoholi imendamiseks kasutage rätikut või kudu. Kontrollige oma kuulmist. Kui see on teie kõrvadest veega nõrk, siis korrake seda protsessi.