Kui palju kaalu ma peaksin hüppeliigese kasutamisel viie nädala pärast kaotama?

Hip Hop Abs on treeningprogramm, mille on välja töötanud Shaun T. ja jagab Beachbody. Programm pakub südame-veresoonkonna treeningut, kasutades tantsukäike ja keskendudes tugevate abs. Lisaks viiele DVD-le sisaldab programm toitumisjuhendit, 30-päevast treeningkalendrit, online-toe ja mitmeid lisatoetusi. Kuid nagu kõik treeningprogrammid, sõltub su edukus sellest, kui hästi te plaani järgite.

Hip Hop Abs programm pakub toitumisprogrammi, mis aitab teil tervislikult süüa ja kaalust alla võtta. Õigus süüa on oluline osa kehakaalu alandamisest, sest kehakaal mõjutab nii palju kaloreid, mida tarbite kui ka põletad. Kaalu kaotamiseks peate looma kalorite puudujäägi, tarbides vähem ja / või põles rohkem kaloreid. Rasv kilo on samaväärne 3500 kalorit, nii et kaotad ühe kilo, peate vähendama kalorite tarbimist või põletama palju kaloreid.

Hip Hop abs programm ei anna täpsustust, kui palju kaloreid põletatakse iga treeningu DVD-ga. Programm hõlmab mitmesuguseid kardiovaskulaarseid treeninguid, mis suurendavad südame löögisagedust samal viisil kui traditsioonilised aeroobsed klassid teevad. Vastavalt Harvardi Meditsiinikooli tervisekirjale, “Harvardi südamearuanne”, võib 155 palli inimene põleda 205-le kalorit vähese mõjuga aeroobikat ja 30-minutist suure võimsusega aeroobikat tehes 260 kalorit. Kasutades 30-minutilist Fat Burning Cardio viis päeva nädalas, peaksite teoreetiliselt põlema 1025 kuni 1300 kalorit nädalas, olenevalt intensiivsusest, mille olete trenni pannud. Selle viie nädala jooksul võite kaotada 1 1/2 kuni 2 naela. Läbi treeningu üksi.

Dieediga kaotamise võti on piisavalt süüa, et oma keha tervist toetada, kuid mitte nii palju, et te võtaksite kaalu. Teoreetiliselt, kui te vähendate päevas 500 kalorit, siis kaotate 1 lb nädalas ja 5 naela. Viie nädala pärast. Kuid te ei taha oma kaloreid alla 1,600, kui olete naine ja 2000, kui olete mees, eriti kui te harjutate. Kui te olete naine, kes sööb 2000 kalorit päevas, siis kõige rohkem, mida soovite lõigata, on 400 kalorit, mis tooks kaasa 4 naela. Viie nädala pärast.

Ainult harjutus ja toitumine aitab teil kaalust alla võtta, kuid kombineerides saavad nad protsessi kiirendada. Kasutades antud näiteid, kui te kasutate viis päeva nädalas ja vähendate oma kalorite tarbimist, loote kalorite puudujäägi 4100 kalorit nädalas – 1300 suure intensiivsusega harrastustegevusega viis päeva nädalas ja 2800 lõiget 400 kalorit päevas. Viie nädala pärast kaotate peaaegu 6 naela. Kuid teie tulemused võivad varieeruda olenevalt teie elustiilist. Aktiivne elustiil põleb rohkem kaloreid, mille tagajärjeks on suurem kaalulangus. Kaalu võib mõjutada kehakompositsiooni kõikumised, nagu näiteks veekindlus või lihaste ülesehitus. Kere mõõtmete ja kaalu kasutamine aitab tagada, et teie keha reageerib ja saad tulemusi.

Kalorid ja kaalulangus

Hip Hop Abs Kalorit põletada

Hip Hop Abs toitumine

Dieet ja harjutus