Kui palju aega mängitakse jalgpallimängu ajal?

Jalgpall on teeninud Ameerika spordisündmuste domineeriva spordi koha, kuna Super Bowli saated levitavad tavaliselt 100 miljonit vaadet Ameerika Ühendriikides. Keskmise jalgpallimängu kestus on kolm tundi kestusega. Kuid tegelik mäng mängib oluliselt vähem kui see mäng.

Jalgpallifännid teavad, et regulatsiooniliiga mäng kestab 60 minutit. Mäng on jagatud neljaks 15-minutiliseks kvartaliks. Esimese ja kolmanda kvartali lõpus on kolme minuti paus. Esimene pool on 15-minutilise pausi. Kui mäng on reguleerimise lõpus seotud, siis mängivad meeskonnad ühe 15-minutilise ootamatu surma. Meeskond, kes esimesena võidab mängu. Kui lisaperioodil ükski võistkond ei anna tulemust, lõpeb mäng lipsuga. Postitud seiklusmängud ei saa lõpetada sidemetega. Kui kumbki meeskond ei jõua esimesele ületunnitöö perioodile, jätkub mäng, kuni mäng lõppeb maandumise, väli eesmärgi või ohutuse tagajärjel.

Keskmine mängimine jalgpallimängus võib kesta vahemikus neli kuni 12 sekundit. Mäng algab siis, kui keskus lööb palli kabekaustajale või teisele mängijale backfieldi. Mäng lõpeb siis, kui mängijaga tegeletakse, piirid lõpevad või lend jääb puudulikuks. Vastavalt 2010. Aasta aruandele “The Wall Street Journal”, on kõigi mängude kogum, mis on kogutud regulatsioonis kutsipommikumängude ajal, umbes 11 minutit. See kogus on paljude aastakümnete jooksul püsinud pro jalgpalli mängimiseks. Indiana Ülikooli professor registreeris 1912. aasta mängu 13-minutilise ja 16-sekundilise väärtusega tegevuse ning prof jalgpalli teadlaste ühendus registreeris keskmiselt 13 minutit ja 30 sekundit väärtust mängudest, mida organisatsioon oli õppinud.

Üheks põhjuseks, mis langeb tegelikult mängitud aja jooksul, on mängureeglid. Jalgpallis lõpeb mänguga mängija, kes tegeleb põllul pärast palliga jooksmist või püüdmist. Kell jätkab liikumist. Meeskond peab palli tagasi mängima 35 sekundi jooksul pärast mängukellu käivitamist. Kui pärast rünnakute tegemist tehakse aeg rullides, mängivad mängijad tagasi vestlusse, saavad mängukõnet ja siis järgmise mängimise jaoks seadistusi. Kell peatub ebatäielikul passal või kui jooksja jäb piiridest välja, kuid niipea, kui kohtunik paneb palli jälle kimpude joonile ja määrab, et see on mängimiseks valmis, hakkab kell uuesti loendama.

Kuigi tegelik mängimisaeg on aastate jooksul olnud suhteliselt sama, on tegelik aeg alates mängu algusest lõpuni dramaatiliselt kasvanud. Iga meeskonna ajutine kasutamine, vigastusaeg, replay aeg ja kaubanduslik aeg on mängudele oluliselt pikenenud. Keskmine telesaade näitab individuaalses ringhäälingus 100 replikat. Jalgpalli saateid võib kesta peaaegu neli tundi, kui mäng läheb ületunnitööle või spetsiaalsetele saadetele, sealhulgas Super Bowlile.

See on ametlikult 60 minutit

… Kuid 11 meetme möödumist

Kui kella peatub

Möödunud neli tundi