Kuidas saada politseiakadeemiast füüsiliselt sobiv

Kui plaanite astuda politseiakadeemiasse ja alustada karjääri õiguskaitse, peate olema füüsiliselt sobiv. Paljud politseiametniku ülesannete hulka kuuluvad äkilised füüsilise tegevuse purunemised, näiteks jooksmine, et saata kahtlustatavat või elada. Isegi füüsilise vormi välimus võib teile kasuks olla. Kui sulle sobib, on kurjategija üsna tõenäoliselt teiega võitlema. Fitness aitab teil toime tulla stressiga, mis on seotud õiguskaitsealase karjääriga. Valmistades ennast politsei kehalise võimekuse testi läbimiseks ja sisenemiseks politseiakadeemiasse, on vaja planeerimist ja distsipliini.

Enne oma sobivusprogrammi alustamist pöörduge oma arsti poole ja teil on füüsiline, sõltumata vanusest.

Järgige tervislikku toitu, mis sisaldab erinevaid toite ja juua rohkelt vett. Järgige oma arsti poolt teie toitumise kohta kehtivaid konkreetseid soovitusi.

Otsustage, millist treeningprogrammi soovid alustada. Võib-olla soovite koguda ideid mitmest allikast ja kujundada oma programm, palgata isiklikku treenerit või järgida spetsiaalselt politseitöö jaoks kavandatud struktureeritud programmi. Stew Smith, riikliku tugevuse ja konditsioneerimise assotsiatsiooni sertifitseeritud tugevus- ja kliimasegustusspetsialist, soovitab järgida FBI SWATi treeningut, kuna tema harjutused on sarnased politseiakadeemiatega.

Otsustage parimat aega teie jaoks, et saaksite kasutada.

Alustage oma sobivusprogrammi kolm kuni kuus kuud enne plaanitud füüsilise sobivuse testi tegemist, kui te ei ole heas vormis. Alustage üks või kaks kuud enne testi tegemist, kui olete heas vormis.

Kuluta umbes viis minutit soojendamiseks sellist tegevust nagu käsi ringid või põlve liftid.

Kaasa jooksu, sprinting, treeningu, agility koolitus ja venitus oma fitness programmis. Kui te naudite selliseid tegevusi nagu ujumine, jalgrattasõit ja ratsapiitor, kaasa arvatud need, lisab teie programmile teatud sorti ja võib seda hõlpsamini kinni pidada.

Hoidke mõningaid eesmärke silmas pidades sõltumata sellest, millise sobivusprogrammi kasutate neid. Näiteks võib üheks eesmärgiks olla võimalus töötada 2 miili keskmiselt kaheksa minutiga miili kohta. Teine võimalus on teha vähem kui minutiga vähemalt 20 minuti või vähem kui minut.

Ajapikendus puhkepäevaks. Sellel päeval saate venitada, kuid ärge mingit muud tüüpi harjutust.

Plaanige üks või kaks päeva puhata vahetult enne politsei füüsilise sobivuse testi, kuna test on väga range.