Kuidas teha nebulisaatorit

Kui teil esineb hingamisraskusi, näiteks astma või bronhiit, võib vajalikuks osutuda nebulisaatori kasutamine. Turul on mitu neist, mida saate osta, kuid kui teil pole sellist ostud hõlmavat arstiplaani, võib see endast tasuvam olla kulutõhusam. Korrektse komplektiga saate valmistada pihustit, mis on sama efektiivne kui üks ostetud eeltöödeldud.

Kontrollige komplekti juhiseid ja, et kõik komponendid on olemas. Leiad, et pole vaja tegeleda liiga paljude komponentidega. Esiteks on huulik. Huuliku suurus sõltub teie komplekti suurusest, olenemata sellest, kas see on lapsele või täiskasvanule. Huuliku võib olla ka maski kujul. Peale selle peaks ka huuliku jaoks olema ühenduspesa. Samuti on olemas ravimikamber. See on üksus, mis hoiab ettenähtud ravimeid. Mõned komplektid tulevad koos õhuvaruga, mis pole alati vajalik. Lõpuks on toru, mis on ühendatud õhuallikaga.

Kontrollige õhu / hapniku toidet. Kinnitage masina õhu / hapnikuventiili üks ots ja lülitage see sisse. Sa peaksid olema võimelised tundma õhu läbi vooliku. See kinnitab, et seadme masinaruum töötab korralikult ja voolik on selge.

Hoia voolik ravimikambrisse. Sisestage vooliku teine ​​ots kambrisse, mis hoiab ravimit. Veenduge, et voolik oleks kindlalt ühendatud, nii et ükski ravim ei saaks kambrist lekkida.

Lisage ettenähtud ravimid. Ravimiga kaasas olnud juhised peaksid selgelt näitama, kui palju ravimeid lisada. Ühendage pistik huuliku külge ja seejärel ühendage kamber ühendusega, mis on nüüd maski külge kinnitatud. Kui komplekti tüüp, mida peate kasutama, koosneb huulikust, võite arvata, et peate kasutama ka hapnikukabariiki. Sellisel juhul on hapniku mahuti haakimiseks pordi küljel olev port.

Lülitage masin sisse ja määrake õhu tase vastavalt arsti ettekirjutustele. Kui see on hapnik, tuleb see määrata 6 liitrini, et vabastada iga minut.

Jälgige seadet, et olla kindel, et näete udu, mis vabaneb maski või huuliku kaudu. See kinnitab, et seade on õigesti konstrueeritud ja töötab korralikult.

Asetage huulik suusse või maski suu ja nina suunas ja hingake sügavalt ja aeglaselt. Jätkake seda, kuni pole tekkinud rohkem udu või vastavalt arsti juhistele.