Kuidas lasta keegi teada, et nende abikaasa on petmine

Kui teil on sõber või tuttav, kelle abikaasa olete lugenud ekslikult, võite jääda moraalseks probleemiks. Teie põlveliigese reaktsioon on rääkida oma sõbraks viivitamatult sellest, kui truudusetus on, kuid võttes arvesse teie sõbra abielupaaride konteksti, elujõulisust ja olemust, võib teid halvendada. Kui peate lasta keegi teada, et nende abikaasa või partner on petmine, toimides seda taktikaliselt ja pakkudes toetust, saab teie sõber aidata emotsionaalselt äravoolu ja segane ajaga.

Otsustage, kas soovite oma sõpra või tutvuda abielurikkumisega. Mõelge, kas teil on piisavalt põhjust midagi öelda ja kuidas teie uudised saavad. Võtke arvesse suhete piire, mõned suhted säilitavad teatud avatuse taseme. Mida peate silmas pidama, võib olla teie sõbra piiride ja suhte tüüpide puhul vastuvõetav.

Soovitame DailyStrength.org-i psühhoterapeudilt Cyndi Sarnoff-Rossi pöörduda rollide poole ja kaaluma, kas soovite teada, kas olete sinu sõbra kingad või mitte. Võib arvata, et kui paned samasse positsiooni, siis ei soovi teada petmispartneri kohta. Kuigi teie soole reaktsioon oleks kohe öelda, mõelge sellele, milliseid tagajärgi võivad teie süüdistused olla koos paaride ja tulevase suhtega.

Koguge kõik võimalikud tõendid, et süüdistada abikaasat vaieldamatult petmine. Ärge kunagi usaldage kuulujutte, online sotsiaalsete võrgustike saite või kontekstist välja võetud ühekordset vaatamist, hoiatab ImprovingYourWold.com. Tehke oma sõbra jaoks jalakäik ja oodake, kuni näete seda oma silmadega, nii et saate kindlalt süüdistada, et saate tõega varundada. Kui räägid oma sõbrale, et olete kuulnud, et partner oli petmine, võib see olla kahjulik ja kahjustada oma suhteid.

Esmalt võitlege petturid. Anna neile võimalus puhtaks saada. Seda tüüpi uudiseid tuleks abielu raames arutada isiklikult. Helistage ja öelge, et olete jälginud petmist ja plaanite oma sõbraks teatada nädala lõpus. See annab neile võimaluse tunnistada ja koos töötada, enne kui peate süüdistama kolmanda isikuna.

Võtke ühendust oma sõbraga, kui kelmija keeldub tulema puhtaks. Valige uudiste esitamiseks neutraalne aeg ja koht, kuna see võib tõenäoliselt häirida. Vältige avalikke kohti või lühendatud ajakava, kuna teie sõber võib vajada toetust ja õlg nutta, kui näete, mida sa tead kõhulatusest. Teie sõber ei pruugi uudiseid hästi vastu võtta ega isegi vihata sind süüdistuse esitamise eest. Kui olete juba öelnud, mida teate, on teave teie kätte ja teie sõber saab valida, mida edasi suhelda.