Kuidas keevitada beebipudeli nibusid

Klaasist või plastikust beebipudelid võivad oma lapse värskendamiseks ja toitmiseks säilitada väljendatud rinnapiima, valemit, puuviljamahla või vett. Pudelid muudavad sööda oma lapse käigukasti soodsaks ja võimaldavad lapse vanematele ja vanematele hooldajatele jagada söötmisülesandeid. Enne uue pudeli pakkumist või seda, mida tunnete, on vaja lapsele sügavat puhastamist, keedetakse nippel ja pudel, et tagada, et teie lapsele ei sisestata mikroobe ega kemikaale.

Peske pesumasinas olevaid lapsepudel nibusid koos nõudepesuvahendiga ja sooja veega, enne kui keedate samasse potti vanu ja uusi nibusid. Kui märkate, et piima või piimavärvi sisse on pressitud, on Californias Vaikse ookeani meditsiinikeskus soovitav kasutada toidupoes või beebitarvete kauplustes müüdavat spetsiaalset pudeliharja, et jäägid jääksid puhtaks.

Asetage pudel niplid potti ja lisage piisavalt kraanivett, et need täielikult katta. Kasutage piisavalt vett, et nipelad jääksid kogu keemisprotsessi jooksul ujutatud, nii et saate neid steriliseerida nii sees kui ka väljaspool.

Istu pot ahju kõrge kuumuse keetmiseks vett. Laske beebipudeli nibud istuda keeva veega vähemalt viis minutit, et veenduda, et olete neid steriliseerinud, soovitab California Vaikse ookeani meditsiinikeskus.

Eemaldage steriilsed pudeliotsad kuuma veega tihvtidega, nii et te ise ei põle.

Pange lapsepudeli nibud puhtale rätikule ja laske neil enne nende kasutamist täielikult kuivada. See tagab ka, et nibudel ei ole jääksoojust ega sisalda ikka veel kuuma vett, mis võib lapse põleda.