Kuidas eemaldada makstud laenud krediidiaruannetelt

On pettunud, et olete maksnud teie krediidiaruannete eest võlgu. Nad näitavad, et võtsid vastutuse vana arve eest, kuid nad näevad võlausaldajatele halba ja vähendavad oma krediidiskoori. Mõnikord on neil isegi ebaõige teave, näiteks vale maksmise kuupäev või summa. Võimalik, et võite kustutada makstud võlakohustused oma krediidiaruannetelt kas võlausaldajaga peetavate läbirääkimistega või aruandes oleva kirjega tehtud vigade leidmise ja väljakutsetega.

Läbirääkimised võlausaldajatega

Helistage oma võlausaldajale, enne kui maksate kuritegevuse eest makstava summa välja ja paluge nõustuda krediidiaruannete elemendi muutmisega. Paljud ettevõtted on valmis raha saamiseks läbi rääkima, selgitab halb krediidiinfo. Kutsu neid loetlema objekti “maksma kokkulepitud viisil”, mis ei kahjusta teie krediidiskoori. Enne maksekorralduse saamist on teil enne maksude saatmist olemas võimendav mõju.

Krediidireformi vaidlused

Küsige võlausaldajalt, et enne oma makse saatmist kirjutaksite kirjalikult oma kokkuleppe koopia, soovitab bad-credit-advisor.com. Suuline lubadus ei ole täitmisele pööratav, nii et võlausaldaja ei pruugi pärast trahvi maksmist tasuda. Kirjalik kokkulepe kohustab seda peatama oma tehingu lõpu.

Vaadake oma krediitaraporte pärast seda, kui olete välja maksnud kuritegevuse, et tagada, et objekti on kokkulepitud viisil muudetud. Teil on õigus vabade krediidiaruannete õiglase krediidiskeemi seaduse alusel. Neid saab tellida aadressilt annualcreditreport.com. Kui vaatate oma aruandeid ja leiate, et seda ei järgita, pöörduge kohe ettevõtte poole. Küsige seda krediidibüroodele kokkulepitud staatuse saatmiseks.

Leidke krediidiaruannete eest tasulise õigusrikkumise viga. Tasuline õigusrikkumine võib iseenesest olla kehtiv, kuid krediitinfocenter.com ütleb, et saate seda vaidlustada, kui teabes on vigu. Näiteks võlausaldaja nimi võib olla valesti kirjutatud või konto number või tasakaalu võib olla vale. Võib olla isegi vale kuupäev või krediidibüroo võis olla vale staatusega. Ükskõik milline neist veadest annab teile põhjendatud vaidluse.

Saatke vaidluskirja krediidibüroodele, paludes neil kõrvaldada makstud õigusrikkumine viga. Föderaalne kaubanduskomisjon (FTC) soovitab sertifitseeritud posti kasutamist ja kviitungi saamist, et tõendada kuupäeva, mille bürood seda saavad. Krediidiasutustel on teie nõuete uurimiseks 30 päeva. Sageli ei nõua võlausaldaja korrektset teavet, mis tähendab, et krediitkaartide aruandest tuleb seadusest välja jätta.

Kontrollige oma krediitkaartide aruandeid, kui teile teatatakse, et teie vaidlus on edukas. Tasulised võlgnevused peaksid olema täielikult kadunud. Jätkata krediidibüroodega tegelemist, kui nad ikka veel ilmuvad, paludes neil järgida lubatud lubadusest eemaldamist.